Meta plāno piedāvāt lejupielādēt lietotnes tieši no Facebook reklāmām

Meta plāno ļaut lietotājiem ES lejupielādēt lietotnes tieši caur Facebook reklāmām.

Sākumā paredzams jauno ideju izmēģināt kā pilotprogrammu ar Android lietotņu izstrādātājiem. Ko tad īsti tā mainītu? Brīdī, kad lietotājs Facebook šobrīd uzspiež uz kādas lietotnes reklāmas, viņš tiek aizvests uz Google Play vai Apple Store, kas piedāvā lejupielādēt lietotni. Ja Meta īstenotu savu ideju, lietotnes varētu lejupielādēt, uzspiežot uz reklāmas.

Meta apgalvo, ka šādas izmaiņas palīdzētu palielināt lejupielādēto lietotņu skaitu no reklāmām, par kurām samaksāts sociālajā tīklā Facebook. Sociālo mediju gigants, kā tiek ziņots, neplāno iekasēt procentus no lietotnē iegūtajiem ieņēmumus, tāpēc izstrādātāji, kas piedalīsies pilotprojektā, varēs brīvi izmantot jebkuru sev vēlamo norēķinu sistēmu. Augsts komisijas procents ir bijis visai sāpīgs temats daudziem izstrādātājiem, kas savas lietotnes piedāvā lejupielādēt Google Play vai Apple Store.

Uzņēmuma preses pārstāvis e-pastā ziņu portālam The Verge sacīja: “Mēs [Meta] vienmēr esam bijuši ieinteresēti palīdzēt izstrādātājiem izplatīt viņu lietotnes, un šādas jaunas iespējas palielinātu konkurenci. Izstrādātāji ir pelnījuši vairāk vienkāršu veidu, kā piedāvāt lejupielādēt savas lietotnes.”

Šāda jauna, vienkārša iespēja lejupielādēt lietotnes varētu veicināt arī viltus programmu izplatību. Standarta lietotņu veikali nodrošina iespēju apskatīt citu lietotāju atsauksmes, aprakstus par izstrādātāju, kas ļauj lietotājiem saprast, vai lietotne ir uzticama.

Avots: Tech Radar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt