Google izlaiž Android studio 3.5

Turpinot centienus uzlabot Android izstrādes vidi, Google  pagājušajā nedēļā izlaida Android Studio 3.5. Atšķirībā no iepriekšējiem laidieniem šī versija ir vērsta uz veiktspējas un produkta kvalitātes uzlabošanu.

Vai jūs kādreiz esat vēlējušies, lai Android Studio būtu ātrāka, darbības un atmiņas patēriņa ziņā efektīvāka?”, Google produktu menedžeris retoriski vaicā. “Ja tā, tad lejupielādējiet Android Studio 3.5 jau šodien. Šī stabilā Android Studio versija ir cita veida izlaidums, kur Android Studio komanda astoņu mēnešu garumā spēra soli atpakaļ un pievērsās nevis jaunu līdzekļu pievienošanai, bet produkta kvalitātes uzlabošanai, lai padarītu ikdienas darbu ar Android Studio ātrāku un efektīvāku.”

Google veiktspējas un uzticamības uzlabojumi bija daļa no tā sauktā marmora projekta (Project Marble). Tā vietā, lai pievērstos jaunu līdzekļu pievienošanai, Project Marble izpētīja trīs pamatlietas — Android Studio un tajā iekļautā Android emulatora sistēmas stabilitāti, esošo līdzekļu pilnveidošanu un kļūdu labošanu, maksimāli novēršot Android Studio darbības problēmu iespējamību.

Google blogā atrodams plašs raksts, kurā ir izskaidrots, kas tika darīts un kādas izmaiņas tika veiktas Android Studio 3.5. izstrādes gaitā. Pašu Android Studio 3.5 var lejupielādēt no Android izstrādātāju vietnes, bet, ja jau lietojat Android Studio, varat to vienkārši atjaunināt, ja tas vēl nav izdarīts.

Avots: thurrott.com

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt