Google pārtrauc Google Play Movies and TV lietotni Roku un vairumam viedo TV

Google Play Movies and TV

Uzņēmums Google ir paziņojis, ka  Google Play Movies and TV lietotne vairs nebūs pieejama nevienā Roku televizora ierīcē kā arī Samsung, LG, Vizio, Roku viedajos TV, sākot ar 15. jūliju. Filmas vai televīzijas šovi, kas iegādāti vai nomāti, izmantojot pakalpojumu, joprojām būs pieejami šajās ierīcēs, izmantojot YouTube lietotnes sadaļu “Jūsu filmas un šovi” (Your movies and shows).

Lietotnē vairs neredzēsiet arī Watchlist jeb filmu saraksts, kuru vēlaties noskatīties (lai gan to tīmeklī joprojām var redzēt, Google meklētājprogrammā uzrakstot  “my Watchlist”). Kā arī, lai gan ģimene joprojām var kopīgot saturu, ko iegādājās no TV un filmu veikala, visi vietnē YouTube veiktie pirkumi vairs netiks kopīgoti ar ģimeni.

Ja jums ir filmas vai TV saturs, kas iegādāts, izmantojot Play Store, tam pēc 15. jūlija varat piekļūt:

  • Android tālruņos/planšetdatoros: Google TV vai YouTube 
  • iPhone/iPad ierīcēs: Google Play Movies and TV vai YouTube
  • Roku ierīcēs: YouTube
  • Samsung, LG, Vizio un Roku viedie TV: YouTube
  • Chromecast: Google TV
  • Tīmeklī: Google Play Movies and TV tīmekļa vietne vai YouTube
  • Android TV: Google Play Movies and TV

Pagājušā gada Septembrī uzņēmums savu  Google Play Movies and TV lietotni daļā ierīču (tai skaitā Android un jaunajos Chromecast) sāka pārdēvēt par Google TV.

Lai skatītu savu saturu YouTube, dodieties uz bibliotēku un pēc tam pieskarieties pie “Jūsu filmas un šovi”. Tur redzēsiet savu Google Play Movies and TV pirkumus, kā arī saturu kas iegādāts no pašas YouTube lietotnes.

Pāreja no vienas lietotnes uz citu var būt grūta. Taču šo neērtību dēļ Google saviem lietotājiem grasās piedāvāt dāvanu kodu, ko var piemērot nākamajam filmas vai TV pirkumam. Šoreiz jau to būs jāizmanto lietotnē YouTube.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt