Google TV lietotne tagad pieejama arī iOS ierīču lietotājiem

Google TV lietotne, kas apkopo satura ieteikumus no daudziem straumēšanas pakalpojumiem un ļauj izveidot sarakstu ar filmām un seriāliem, kurus vēlaties skatīties, tagad ir pieejama iOS operētājsistēmas lietotājiem. Google apgalvo, ka tas aizstās iepriekšējo Google Play Movies and TV lietotni App Store. Lietotājiem, kas ir instalējuši veco lietotnes versiju, ieteicams to atjaunināt uz Google TV jauno lietotni.

Android lietotnes versijā tagad iespējams novērēt filmas un seriālus, kuras lietotājs ir redzējis. Vērtējumi palīdzēs lietotnei piedāvāt precīzākus filmu un seriālus ieteikumus, balstoties uz to, kas katram lietotājam paticis. Vēl visai noderīga jauna funkcija –  Android TV vai Chromecast ar Google TV īpašnieki tagad varēs izmantot Google TV lietotni kā tālvadības pulti.

Ne katrs lielākais straumēšanas pakalpojums ļauj iekļaut tā saturu Google TV apkopoto atsauksmju rindās. Viens no piemēriem ir Netflix. Uzņēmums izstājās no Google TV integrācijas ļoti neilgi pēc 2020. gada Chromecast izlaišanas, un Google kopš tā laika nav spējis panākt Netflix atgriešanos.

Papildus jau minētajiem jaunumiem, Google TV lietotnē būs arī lietotāju rezervāciju un pirkumu bibliotēka no Google. Ja lietotājs ir iestatījis iespēju Movies Anywhere, šis būs vēl viens veids, kā straumēt šo saturu.

Google TV joprojām ir viens no lietotāju iecienītākajiem interfeisiem, lai pārlūkotu to, kas ir pieejams dažādos pakalpojumos, kurus lietotājs abonē. Nesen Google pievienoja atsevišķus lietotāju profilus šai pieredzei, ļaujot ikvienam, kas atrodas lietotāju mājās, izveidot personalizētus profilus.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt