Google tumšais režīms kļūst vēl tumšāks

Google Chrome

Lietotāji ievērojuši Google jauno piķa melno tumšo režīmu, ziņo 9to5Google. Iepriekšējais tumšais režīms bija pelēks, kas bija patīkams acīm, bet nu uzņēmums Google izlēmis to mainīt uz īstu melnu (#000000), kam tiešām vajadzētu izcelties uz OLED un AMOLED displejiem.

Google šomēnes paziņoja par plašāku tumšā režīma pieejamību, taču līdz šim tā izlaišana ir bijusi visai lēna. Šķiet, ka tas parādījies tikai daļai lietotāju. Google sacīja, ka jau pagājušā gada februārī testēja jaunu tumšo režīmu, un vēlāk Twitter ierakstā paziņoja, ka jaunais tumšais dizains ir pieejams datoros un mobilajās ierīcēs jau šomēnes.

Kāds The Verge reportieris min, ka jaunais dizains šonedēļ parādījies klēpjdatorā, bet Google lietotnē un Google meklētājprogramma Safari  pārlūkprogrammā no iPhone joprojām ir tumši pelēkais fona tonis. Kontrasts starp pelēko fonu un piķa melno fonu ir diezgan liels un jaunais krāsas tonis izskatās nedaudz mūsdienīgāks.

Jaunais tonis patiks tiem, kam pelēkais tonis šķita par gaišu. Taču vislielāko ieguvumu visticamāk gūs tie, kas izmanto OLED displejus, jo jaunās izmaiņas palīdzēs ietaupīt akumulatora darbības laiku. Ietaupītais laiks varētu būt visai neliels, bet dažkārt tas ir tieši tik daudz, cik pietrūkst, lai nosūtītu kādu e-pastu.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt