Jauns gads, jauna pārlūkprogramma, Microsofts izlaiž jauno Edge versiju

Šī gada 15. janvārī Microsoft izlaida pirmo, jauno non-beta Edge pārlūkprogrammas versiju, kas ir pieejama uz Windows un Mac operētājsistēmām.

,,Jaunais Microsoft Edge nodrošina pasaules līmeņa cienīgu veiktspēju ar lielāku konfidencialitāti privātuma politikā, lielāku produktivitāti un augstāku vērtību, kā arī tas ir divreiz ātrāk nekā iepriekšējā legacyEdge versija” skaidro Microsoft korporatīvais viceprezidents Joe Belfiore. ,,Mūsu jaunajai pārlūkprogrammai ir arī jauna Privacy Promise programma, un nevaram sagaidīt brīdi, kad pilnībā izmēģināsiet jaunās funkcijas, piemēram kā, izsekošanas novēršanu, kas uzstādīta jau bāzes iestatījumos un nodrošina trīs kontroles līmeņus, kamēr sērfojat internetā.”

Pieņemu, ka lielākā daļa lasītāju jau ir pazīstami ar šo jauno Chromium-bāzes Microsoft Edge versiju. Galvenais jautājums – kā Microsoft plāno to pēc iespējas ātrāk izplatīt lietotāju vidū?

Tie, kas izmanto Windows 7, 8.1 vai 10, kā arīmacOS, var iegūt jauno Microsoft Edge, to lejupielādējot, no Microsoft tīmekļa vietnes. Vai arī Windows lietotāji, kas nekur nesteidzas, var vienkārši gaidīt, līdz tas automātiski atjaunosies ar nākamo Windows Update. Kad Edge tiek instalēts sistēmā tādā veidā, jūsu legacyEdge paroles, veidlapu aizpildījumu informācija un pamata iestatījumi tiks automātiski pārnesti uz jauno Edge versiju – raksta Microsoft.

Svarīgi zināt, ka beta Edge versijas — Canary, Dose vai Beta — netiks atjauninātas automātiski uz Edge izlaides versiju. Tā vietā visas šīs versijas var izmantot paralēli.

Visbeidzot, programmatūras gigants apgalvo, ka ,,joprojām ir apņēmības pilns aktīvi piedalīties un ieguldīties Chromium atklātā pirmkoda projektā”. Kopš šīs platformas pieņemšanas korporācija ir veikusi masīvus ieguldījumu Chromiumum projektā— pārsvarā tādās jomās kā pieejamība un modernā informācijas ievade, ieskaitot skārienu, runas, un pārējos veidus.

Avots: Thurrott

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

One Response

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt