Microsoft Teams pievieno telpisko audio

Pēc dažu mēnešu ilgas jaunas funkcijas testēšanas uzņēmums Microsoft ir laidis klajā telpisko audio savai Teams datora lietojumprogrammai operētājsistēmā Windows un macOS. Telpiskais audio rada sajūtu, ka ikviena balss zvana laikā izklausās tā, it kā katram cilvēkam ir noteikta pozīcija atkarībā no tā, kur viņš atrodas ekrānā.

Lai izmantoru jauno funkciju, nepieciešama ierīce ar stereo režīmu, piemēram, austiņas ar vadu vai klēpjdatori ar stereo funkciju. Bluetooth ierīces pašlaik netiek atbalstītas protokola ierobežojumu dēļ. Nākamās paaudzes LE audio ar stereo Bluetooth ierīcēm tiks atbalstīts. Ja bezvadu austiņas var savienot ar vadu, iespējams, varēsiet izmantot telpiskā audio priekšrocības.

LE Audio ir vēl visai jauna tehnoloģija, kuru, lai tā pilvērtīgi dabotos, jaatbalsta gan perifērijas ierīcei, gan ierīcei, pie kuras tā pievienota. Jaunā tehnoloģija pagaidām pieejama tikai dažām Samsung, Sony, OnePlus, EarFun un citu ražotāju austiņām. Maijā Windows 11 ieguva Bluetooth LE atbalstu. Tāpēc cerams, ka tuvākajos mēnešos Teams telpiskais audio sāks darboties arī bezvadu režīmā.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt