Samsung viedo ledusskapi papildina MI

2024. gada Bespoke 4 durvju Flex ledusskapis ar AI Family Hub+ jau drīz varēs kļūt par palīgu ikvienā virtuvē.  

Samsung jau kādu laiciņu veido jaunu viedo ledusskapi, kas jau nākamgad varēs priecēt klientus. Plānā iekļautas ne tikai standarta funkcijas, bet arī mākslīgais intelekts, ko papildina iebūvētā kamera. Tā var atpazīt pārtikas produktus un, savienojoties ar lietotni, ieteikt receptes no esošajiem produktiem. Uzņēmums plāno atklāt 2024 Bespoke 4-durvju Flex ledusskapi ar AI Family Hub+ nākamā gada tehnoloģiju pasākumā – CES. Lietotāji var atspoguļot Galaxy viedtālruņu ekrānus uz 32 collu Family Hub skārienjūtīgā displeja. Papildus jautrībai ir atsevišķas aplikācijas gan priekš TikTok, gan YouTube video. 

Lai gan ne iebūvētā kamera, ne Family Hub lietotne ir kāds jaunums, abas funkcijas ir uzlabotas. The Samsung Food lietotni var savienot ar savu Samsung Health profilu un pielāgot receptes savām vajadzībām. Taču ‘Image to Recipe’ jeb ‘Attēls uz Recepti’ spēs analizēt attēlus ar ēdienu un ģenerēt atbilstošas receptes. Tas nav viss, jo ‘Personalizācijas’ funkcija spēs pielāgot receptes jebkurai dietai un gaumei. 

Par spīti visām iespējam, ledusskapim ir daži ierobežojumi – MI funkcija var atpazīt tikai līdz 33 pārtikas precēm, tāpēc neko eksotisku sagaidīt nevar. Lietotāji var manuāli ievadīt produktu derīguma termiņus, kad datums tuvosies, ledusskapis par to ziņos. 

Samsung viedie ledusskapji priecē klientus jau no 2016. gada, taču šis jaunais modelis, šķiet, ir pirmais, kas uzsver mākslīgā intelekta funkcijas. Atskatoties uz pirmo viedo ledusskapi, skaidrs, ka pagājis krietns laiks un uzlabojumi ir manāmi. 

Samsung marketinga plāns 2024. gada modelim liek domāt, ka šis produkts būs kā galvenais starp citām MI virtuves iekārtām. Vēl nākamgad varam sagaidīt Samsung plīts virsmas 2024. gada modeli – Anyplace Induction Cooktop -, kas arī ietver iebūvējamo krāsni. Gan plīts virsma, gan krāsns aprīkoti ar 7 collu LCD ekrāniem, ko var izmantot, lai apskatītu receptes no Samsung Food lietotnes. 

Avots: TheVerge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt