Ierīces Tehnoloģiju jaunumi

3 no jaunajiem iPhone atbalstīs 5G internetu

Pēdējā laikā visai bieži dzirdam jaunumus par 5G internetu. Lielākā daļa viedtālruņu ražotāji pauž, ka viņu jaunākie viedtālruņu modeļi to atbalstīs. Līdz šim ticis prognozēts, ka Apple iPhone jaunie viedtālruņi atbalstīs 5G internetu, un šobrīd noklīdusī informācija liecina, ka tā tiešām būs.

Pagājušajā mēnesī Apple analītiķis Ming-Chi Kuo ziņoja, ka gaidāmie jaunie Apple iPhone viedtālruņi ar 5.4 un 6.7 collu ekrānu atbalstīs 5G, savukārt trešais, lētākais iPhone XR pēctecis ar 6.1 collu ekrānu, atbalstīs tikai LTE tīklus. Ming-Chi Kuo tagad ir publicējis jaunu ziņojumu, un MacRumors apgalvo, ka šī prognoze ir pārskatīta, un patiesībā visi trīs jaunie iPhone viedtālruņa modeļi atbalstīs 5G internetu. Viņš piemetina, ka nu Apple pieder lielākā daļa no Intel 1 miljarda biznesa, kas nozīmē, ka uzņēmumam ir vairāk resursu 5G interneta atbalsta attīstīšanai. Šis varētu raisīt arī Android viedtālruņu ar 5G interneta atbalstu cenu krišanos.

Ming-Chi Kuo min, ka viņš sagaida, ka lielākā daļa Android telefonu atbalstīs 5G 6GHz interneta versiju, bet ne mmWave versiju, kas nodrošina lielāku ātrumu. Šobrīd liela daļa patērētāju jau ir pārliecināti, ka, iegādājoties jaunu telefonu, 5G interneta atbalsts ir nepieciešama funkcija. Tāpēc iPhone jaunajiem viedtālruņiem, kas tiks pārdoti par augstākām cenām, ir jāatbalsta 5G internets. Būtībā Apple paredz, ka klienti vēlēsies 5G interneta atbalstu un būs gatavi par to maksāt nedaudz vairāk.

Avots: The Verge

Līdzīgi raksti

Atbildēt