Apple patents liecina, ka nākotnes iPhone varētu “sadziedēt sevi” 

Apple patentējuši displeja tehnoloģiju, kas var dziedēt pati sevi, potenciāli pārveidojot iPhone ierīču nākotni. 

Ražotājs tik tikko ir patentējis iespaidīgu displeja tehnoloģiju, kas varētu mainīt salokāmo ierīču būtību. Jaunā tehnoloģija izmanto “sevis dziedējošu” kārtu, kas automātiski salabo ekrāna bojājumus. 

Patents “Electronic Devices with Flexible Display Cover Layers,” atklāj Apple ideju par salokāmu ekrānu, kas var labot savus skrāpējumus un buktes. Viss tika aprakstīts ASV patentā 11991901 no Apple.

Ražotāja dizainā ietverts fleksibls ekrāns, ko sedz speciāla materiāla, elastomēra, kārta, kas palīdz tam salocīties. Taču virs tā atrodas pašdziedējošs slānis. Kad ekrāns tiek saskrāpēts vai iegūst bukti, slānis automātiski bojājumu aizpilda. Dziedēšanas procesu var uzsākt arī manuāli, izmantojot, piemēram, karstumu, gaismu vai elektrību. 

Patentā esošās diagrammas norāda, ka īpašais slānis segs visu displeju vai tikai locījuma vietu. Apple arī apraksta sildošu slāni, ko var aktivēt uzlādes laikā, lai paātrinātu labošanu.

Lai gan Apple ir izveidojuši šo unikālo patentu, nezinām, vai pati tehnoloģija jebkad parādīsies. Baumas gan rosina domāt, ka ražotājs strādā pie pāris interesantiem projektiem kā iPhone SE, salokāma viedtālruņa un paplašinātās realitātes brillēm. Sevis dziedējošā tehnoloģija varētu ierīces padarīt daudz izturīgākas un lietotājiem draudzīgākas.

Avots: BusinessToday

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt