Honor viedtālruņa kontrolēšana ar acīm 

Honor Magic Capusle ir kā uzlabota Apple dinamiskā saliņa, aiz kā atrodas jaunā acu izsekošanas tehnoloģija. 

Acu izsekošanas funkcija paziņota kā jauninājums nesen atklātajam Honor Magic 6 Pro. Aizlikta aiz viedtālruņa Magic Capsule, digitāls uznirstošais logs, ir Honor atveidojums Apple dinamiskajai saliņai. 

Izmantojot Magic 6 Pro kameru tehnoloģiju un sejas atpazīšanas viedās iespējas, Magic Capsule spēj atpazīt lietotāja acis un no skatiena nolasīt navigācijas informāciju. 

@techradar

Answer a call with you using nothing but your vision. Check out Honor’s new eye-tracking technology — here’s how it works! #smartphones #mwc #mwc2024 #ai #honor #phones #techradar #techtok #honormagic6pro

♬ missedcalls (sped up) – Kudasaibeats & sped up

Diezgan interesanti. Honor sacīja, ka šī acu izsekošanas tehnoloģijai ir neskaitāmas lietojumprogrammas. Tā jau ir izmantota, piemēram, automašīnas iedarbināšanai un fiziskai pārvietošanai. Tomēr tā funkcionalitāte Magic 6 Pro viedtālrunī, visticamāk, būs ierobežota Magic Capsule lietotnēm kā taimeris, modinātājs un zvans.

Honor Magic 6 Pro ķīniešu versijās darbības procesus jau uzsāk noteiktas uz lietotnēm balstītas acu izsekošanas funkcijas. Ir apstiprināts, ka ierīces starptautiskās versijas, ko piegāde tiks uzsākta no 8. marta, “nākotnē” arī saņems acu izsekošanu. 

Protams, uz acu kustībām balstīta kontrolēšana nav pilnībā jauna tehnoloģija. Apple savā Vision Pro ir ieviesusi inovatīvu acu un roku izsekošanas navigāciju sistēmu. TechRadar Lanss Ulanofs to aprakstīja kā “nesalīdzināmu kontroles pieredzi jauktās realitātes vidē.”

Līdz šim acu kustību izsekošana nav bijusi pieejama viedtālrunī. Lai gan privilēģija kļūt par šādas tehnoloģijas īpašnieku maksās – Apvienotajā Karalistē Honor Magic 6 Pro tirgojās par 1,285 EUR. Skaidrs gan, ka nevajadzēs tērēt vairāk kā 3,226 EUR, kas ir Vision Pro vērtība, lai rokās paturētu daļiņu nākotnes. 

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt