Kā restartēt iPhone 11 un iPhone 11 Pro

Ir vairāki gadījumi, kad  iPhone kļūst nereaģējošs un uzkaras. Lai gan tam var būt vairāki iemesli, galvenais un vispiemērotākais risinājums būs iPhone restartēšana.

Tā kā Apple ir laidis klajā trīs jaunu iPhone 11 modeļus, tostarp iPhone 11 Pro un iPhone 11 Pro Max versiju, jums būs prātīgi atcerēties, kā restartēt iPhone 11.

Kā restartēt iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max

Kopš iPhone X izlaišanas pirms diviem gadiem Apple ir noņēmis ierīces sākuma pogu, lai pievienotu Face ID par standartu ierīces atbloķēšanai. Ja ir noņemta poga Sākums, darbībā tiek veiktas nelielas izmaiņas, lai veiktu iPhone 11 restartēšanu. Tomēr neraizējieties, jo metode joprojām pastāv, taču tā tiek veikta nedaudz savādāk nekā iepriekš.

Izpildiet soļus kas uzskaitīti zemāk, kas ļaus jums restartēt iPhone 11.

1. Nospiediet un atlaidiet skaļuma palielināšanas pogu.
2. Nospiediet un atlaidiet skaļuma samazināšanas pogu.
3. Nospiediet un turiet nospiestu sānu pogu. Parādīsies poga Slide to Power off, bet turpiniet turēt sānu pogu, līdz ekrānā parādās Apple logotips.

Tas arī ir viss. Tiklīdz parādās Apple logotips, tas nozīmē, ka jūsu iPhone 11 vai iPhone 11 Pro tiek restartēts. Šī ir vienkārša un noderīga metode, kad ierīces ekrāns nereaģē un ierīce ir uzkārusies.

Avots: wccftech.com

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

One Response

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt