Meta lētākais VR varētu būt Quest 3S

Atsaucoties uz Meta VR lietotņu veikalu, drīzumā varētu tikt laista klajā budžeta Quest 3S virtuālās realitātes ierīce.  

Detaļas par produkta pieejamību vēl nav. Tomēr UploadVR izceļ nopludinātu informāciju, kas rosina domāt, ka šogad varam sagaidīt budžeta Quest 3.

Ja baumas izrādīsies patiesas, Meta Quest 3S ļoti līdzināsies standarta modelim, taču tam tiks izmantotas lētākas komponentes, piemēram, lēcas no Quest 2. Taču, iespējams, tas nav tik būtiski, jo iekšā mitināsies Snapdragon XR2 Gen 2 – tāpat kā Quest 3 –, nodrošinot līdzīgu veiktspēju.

Jaunā versija, iespējams, paturēs arī Quest 3 jauktās realitātes funkciju, lai gan projektors, ar kā palīdzību tika izgatavots 3D daudzpunktu režģis (mesh) no istabas, kur atrodaties, netiks pievienots. Lai panāktu līdzīgu efektu, ražotājs cer paļauties uz programmatūru.

Nav zināms, kad Meta plāno laist klajā Quest 3S, bet veikala ieraksti norāda, ka līdz paziņojumam ilgi nav jāgaida.

Meta ir aktīvi turpina pārdot Quest 2, jo Quest 3 oficiālā sākuma cena bija pamatīgs kontrasts. Ir gan zīmes, ka uzņēmuma Quest 2 pārdošanas apgrozījumi sāk norimt, tāpēc februārī tika pieņemts lēmums atvadīties no 256GB modeļa.

Meta, šķiet, mērķē uz 300 EUR kategoriju. Ja tā notiks, tas viennozīmīgi varētu aizstāt Quest 2, nodrošinot ātrumu, kontroli un displeja uzlabojumus. Standarta Quest 3 ieguvums būtu augstākas kvalitātes lēcas un, iespējams, labāka izsekošana.

Pieņemot, ka fakti izrādīsies patiesi, Quest 3S varētu uzjundīt pieprasījumu pēc lētākiem VR, taču bez nepieciešamības pēc ievērojamiem kompromisiem jeb Oculus Go. Tas gan jau arī būs ilgtspējīgs, esot kā lētāks variants nākotnes Quest 4. 

Avots: Techopedia

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt