Noplūduši Google Pixel viedā pulksteņa attēli, kas atgādina kaut ko jau redzētu

Teju katrs viedtālruņu ražotājs piedāvā ar saviem viedtālruņiem saderīgus viedos pulksteņus. Google ražotie Pixel viedtālruņi ir izņēmums. Vismaz bija… Līdz šim…

Nu jau kādu laiku tiek dzirdētas baumas par Google Pixel viedo pulksteni. Taču nu izskatās, ka baumas pavisam drīz kļūst par realitāti, jo ir noplūduši daži attēli, kas liecina, ka Google Pixel viedais pulkstenis varētu iznākt jau pavisam drīz un tas varētu atgādināt kaut ko jau redzētu.

Ar noplūdušo informāciju dalījies Evans Blass vietnē 91Mobiles, kur pastāsta detalizētāk par ierīci, tās apļveida dizainu, īpašībām un Fitbit integrāciju. Attēlā nav iekļauta pulksteņa siksna, kā arī nav sniegta nekāda ideja par tā vispārējo uzbūvi.

Jāsaka, ka viedā pulksteņa dizains nav nekas jauns un ļoti unikāls – tas līdzinās standarta viedajam pulkstenim un nedaudz atgādina LG Watch Style, ko LG izstrādāja sadarbībā ar Google un izlaida 2017. gadā, lai demonstrētu Android Wear 2.0.

Pagaidām vēl nav zināms teju nekas par viedā pulksteņa specifikāciju, savienojamību, ekosistēmu un citām svarīgām iezīmēm. Iespējams, ka jauno viedo pulksteni Google atklās jau nākamā mēneša I/O izstrādātāju konferencē.

Avots: The Verge

Attēla avots: Evan Blass / 91Mobiles

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt