Jaunais Google Pixel viedais pulkstenis visai neprecīzi norādot sadedzinātās kalorijas

Iespējams vairumam no viedo pulksteņu īpašniekiem kaut reizi ir radies jautājums, cik precīzi ierīce spēj noteikt sadedzinātās kalorijas. Dažos gadījumos ierīces pat soļus un kalorijas skaita brīdī, kad vienkārši pavicinat roku. Pavisam nesen internetā jaunā Google Pixel viedā pulksteņa lietotāji sākuši sūdzēties, ka ierīce visai neprecīzi skaita kalorijas.

Viena no īpašībām, ar kuru Google reklamēja savu jauno viedo pulksteni, ir integrācija ar Fitbit ekosistēmu, kas apkopo tādus datus kā sadedzinātās kalorijas, sirdsdarbība, miega ritmus, u.c. Lietoāji, kas iegādājušies pulksteni, sagaida, ka ierīcei jābūt vismaz tik pat labai kā Fitbit visaugstāk novērtētajām fitnesa ierīcēm.

Tagad daļa lietotāju, kas iegādājušies šos pulksteņus ziņo, ka pulkstenis ievērojami pārvērtē sadedzināto kaloriju skaitu, dažos gadījumos, iespējams, pat trīskāršo to daudzumu, pie kura pieraduši. Fitbit kopienas moderatora Rodrigo M. ziņa vēsta, ka problēma skar “daudzus” lietotājus, taču ir vienkāršs veids, kā to novērst.

Kāds Fitbit kopienas dalībnieks pauž sašutumu par sadedzināto kaloriju daudzumu, jo dienā bez zāles apmeklējuma un skriešanas, pulkstenis pie 7000 noietiem soļiem parādījis, ka sadedzinātas 5900 kalorijas.

Kā atrisināt šo problēmu? Fitbit apgalvo, ka problēmu var atrisināt, izmantojot Google WearOS atbalsta lapā sniegtos norādījumus, un restartērtējot pulksteni.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt