Google paziņo par Pixel 5A 5G

Uzņēmums Google ir oficiāli paziņojis par jaunu Pixel viedtālruni – Pixel 5A 5G. Iespējams, par viedtālruni paziņots tieši tagad, jo pēdējā nedēļā apkārt klīdušas baumas, ka tas ir atcelts. 

Google pārstāvis, reaģējot uz baumām, min, ka Pixel 5A 5G viedtālrunis nav atcelts. Jau šogad tas būs pieejams ASV un Japānā. Google paziņojumā teikts, ka par viedtālruņiem tiks paziņots līdzīgā laikā kā pagājušajā gadā, kas nozīmē, ka tie netiks atklāti Google I/O izstrādātāju konferencē.

Tiek baumots, ka Pixel 5A 5G būs nedaudz līdzīgs Pixel 4A 5G – vēl viens zemāka līmeņa viedtālrunis, lai, samazinot izmaksas, sasniegtu plašāku mērķauditoriju. Pixel 5A 5G varētu saņemt 6.2 collu FHD+ displeju, divas kameras viedtālruņa aizmugurē un austiņu ligzdu.

Tiek baumots, ka Google šogad varētu izlaist arī augstākas cenu klases (flagmani) Pixel viedtālruni. Tas varētu tikt nosaukts par Pixel 6, kā arī tajā varētu tikt izmantoti paša uzņēmuma ražotā Whitechapel procesoru sistēma.

Šī nav pirmā reize, kad uzņēmums paziņo par viedtālruni pēc tam, kad par to izplatījušās nepatiesas baumas. 2019. gadā pēc jaunā viedtālruņa attēlu noplūdes, uzņēmums savā Twitter kontā publicēja ierakstu ar Pixel 4 attēliem. Tas bija visai neierasts veids, kā uzņēmums atbild uz baumām.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt