Publicēts video ar iespējamo Google Pixel salokāmo viedtālruni

Salokāmie viedtālruņi vairs nav jaunums. Lai gan šāda viedtālruņa koncepts pirmo reizi internetā parādījās jau 2006. gadā, salokāmais viedtālrunis ar skārienekrānu, kuru var iegādāties ikviens, tika izlaists tikai 2018. gadā. To piedāvāja Ķīnas ražotājs Royale. Neilgi pēc tam līdzīga koncepta viedtālruņus izlaida arī Samsung, Huawei un Motorola. Pēdējos mēnešos internetā visai aktīvi tiek diskutēts par Google plāniem šajā lauciņā. Pēc nesen publicētā video kādā Twitter kontā, izskatās, ka Pixel salokāmie viedtālruņi jau ir tepat pie apvāršņa.

Pirms dažām dienām platformā Twitter kāds lietotājs Kuba Wojciechowski publicēja video ar līdz šim neredzētu salokāmo viedtālruni, kuru pēc video nav iespējams identificēt. Lietotājs, kurš regulāri atklāj tehnoloģiju jaunumu nianses vēl pirms to izlaišanas, ziņu portālam The Verge komentēja, ka video tapis pirms apuveni mēneša un tajā redzams Google Pixel jaunais salokāmais viedtālrunis. Pagaidām citas jaunas ziņas par šo ierīci netika atklātas.

Papildus šim publicētajam video, arī vairāki tehnoloģiju ziņu portāli un analītiķi paredz, ka Google jau šogad varētu paziņot par salokāmo Pixel viedtālruni. Iespējams jau pēc dažām nedēļām, Google I/O izstrādātāju konferencē, kas norisināsies 10. maijā, būs iespējams uzzināt vairāk. Pēc noplūdušā informācijas daudzuma analītiķi šobrīd paredz, ka viedtālrunis varētu būt 5.8 collas liels ar iespēju to atverot palielināt līdz 7.6 collām, visticamāk tas būs aprīkots ar Tensor G2 procesoru un baterija varēs nodrošināt aptuveni 24 stundu darbību. Cena varētu sasniegt 1700 ASV dolārus jeb 1500 Eur robežu, kas līdzinās Samsung jaunāko un jaudīgāko salokāmo viedtālruņu cenai.

Tehnoloģiju gigants savu pirmo Pixel viedtālruni izlaida 2016. gadā un kopš tā laika tie ir bijuši salīdzinoši augstu novērtēti, it īpaši to precīzo un spējīgo kameru dēļ.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt