Prezentēti Apple Watch 4 un iPhone Xr, Xs un Xs Max

Vakar vakarā Stīva Džobsa vārdā nosauktajā teātrī pulcējās žurnālistikas elite un uzticamākie Apple fanāti, kuriem Tims Kuks ar kolēģiem prezentēja jaunākos kompānijas ražojumus. Tos var vispārīgi aprakstīt trim vārdiem: jaudīgāki, lielāki, dārgāki. Pirmais bija viedpulkstenis Apple Watch 4. Šim gadžetam tagad iemācījuši rūpēties par īpašnieka sirds veselību. Ja “motors” sāks sisties nevienmērīgi, tūlīt tiks uzņemta EKG. Ja īpašnieks nokritīs, uz displeja parādīsies liela sarkana poga, ar kuru var izsaukt palīdzību. Ja minūtes laikā nebūs kustību, pulkstenis palīdzību izsauks pats. Procesors kļuvis 2 reizes jaudīgāks, 64-bit. Sensori kļuvuši 8 reizes ātrāki. Apple Watch nu ir ūdensdrošs. Visu prieku aptumšo tikai fakts, ka brīnumierīce bez lādēšanas darbosies  nieka 18 stundas… Viedpulkstenis darbosies ar watchOS 5.

Cenas: Series 4 ar GPS – 399 $, Series 4 ar LTE – 499 $

 

iPhone Xs un iPhone Xs Max izraisīja vislielāko interesi. Tie atšķiras praktiski tikai ar OLED displeja izmēriem. iPhone Xs tas ir 5,8 collas, iPhone Xs Max – 6,5 collas. Izšķirtspēja 2436×1125 pix. Abiem modeļiem aizmugurē ir pa divām 12 MPix kamerām. Viena ir platleņķa f/1.8, otra ar teleobjektīvu, 2x optisko zoom un f/2.4. Iespējams ierakstīt 4K kvalitātes video ar labu stereoskaņu. Pēdējo nodrošina 4 mikrofoni. Pēc Apple teiktā, ar kamerām varēs iegūt tādas bildes, ko ar kuru katru spoguļkameru nevarēs. Piemēram:

Aizsargstikls esot “pats stiprākais pasaulē”. Ūdensdrošība atbilst IP68 standartam. Uzlabots HDR un 3D Touch, kā arī Face ID bloķēšana pēc īpašnieka sejas esot “drošākā pasaulē”. Jaunais 7 nm tehnoloģijas procesors  A12 Bionic satur 6 CPU kodolus un 4 GPU kodolus. Viedtālruņu ātrums par 30% pārsniedzot 2017. gada modeļus. Arī atmiņas kļuvis vairāk – līdz pat 512 GB. Korpusa dizaini – zelts, sudrabs, pelēks.

Cenas: iPhone Xs – no 999 $, iPhone Xs Max – no 1099 $

Ja arī pārdodot nieri, pie iPhone Xs neizdodas tikt, vēl atliek budžeta modelis iPhone Xr. Tam ir parasts LCD displejs, ko nosauca par Liquid Retina. Izšķirtspēja 1792х828 pix, diagonāle 6.1 collas. Ūdensdrošība ir, bet ar zemāku standartu – IP67. Galvenā kamera budžetniekam ir tikai viena, tāpēc super-duper efektu nebūs. Ir Face ID, procesors A12 un visas citas tehnoloģijas, kas  iPhone Xs/iPhone Xs Max. Cenas sākas ar 749 $ par 64 GB modeli. Korpusi – visādās košās krāsās.

Tas arī bija viss. Līdz iPad stundu garajā prezentācijā nemaz netika. Gaidām nākošo. Vēl nianses: nākamnedēļ visi varēs atjaunināties uz iOS 12. Pazeminātas cenas vecajiem aifoniem, kā redzam bildē:

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

2 Responses

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt