Samsung varētu izlaist Galaxy Z Flip 3 ar Pokemon dizainu

Samsung 2021. gada augustā izlaida savu nu jau trešo Galaxy Z Flip sērijas salokāmo viedtālruni, kas dizaina ziņā līdzinās vairumam salokāmo viedtālruņu. Izskatās, ka nu ražotājs izlēmis to nedaudz mainīt un Pokemon faniem piedāvās iegādāties Galaxy Z Flip 3 ar Pokemon iedvesmotu dizainu.

Pokemon ir visai populāra Nintendo spēle, kas izlaista 1996. gadā un visai ātri kļuva populāra. Spēles pamatā ir dažādi animēti tēli, kas sacenšas ar citiem tēliem. Spēle kļuva tik populāra, ka pēc tās tika izveidotas arī multeņu un filmu sērijas, kā arī dažādas kāršu un galda spēles. 2016. gadā tika izlaista populārā Pokemon Go viedtālruņu spēle, kas animētos tēlus ar viedtālruņu kameru palīdzību ļāva atainot vidē mums apkārt. Spēle lejupielādētā miljoniem reižu un kļuva par atpazīstamu teju visā pasaulē.

Izskatās, ka Pokemon aktualitāte nepazūd, jo nu arī Samsung izlēmis iepriecināt savus klientus un savā Korejas lapā izlicis informāciju par gaidāmo Galaxy Z Flip Pokemon dizaina versiju. Vietnē publicēts taimeris, kas atskaita laiku līdz ierīces palaišanas brīdim, taču pagaidām nav zināms, vai tā būs pieejama tikai Korejā vai arī plašāk. Pagaidām nav zināma arī ierīces cena, bet zinot, ka tā būs pieejama ierobežotā daudzumā, visticamāk, tās cena ievērojami atšķirsies no oriģinālā dizaina viedtālruņa cenas.

Iegādājoties viedtālruni, komplektā būs iekļauti dažādi aksesuāri, ar kuriem varēs mainīt viedtālruņa dizainu un to pielāgot ar mīļākajiem tēliem no Pokemon video spēles.

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt