Xbox Series X jaunās konsoles

Microsoft atklāj baltas krāsas Xbox Series X bez diska lasītāja. To papildinās 2TB Xbox Series X melnā tonī. 

Ar šodienu oficiāla kļūst Xbox X baltas krāsas versija. Jaunajai variācijai nebūs diska lasītāja, tātad tā ir pilnībā digitāla. Iekšpusē tā būšot identiska Xbox Series X, ar tādu pat veiktspēju, spēlejot jau esošas konsoles spēles. Jaunais modelis būs pieejams ar 1TB krātuvi, sākot no 420 EUR.

Xbox Games Showcase laikā prezidente Sāra Bonda atklāja jauno sēriju, ko papildinās arī 2TB “Galaxy Black’’ oriģinālās X sērijas versija. Runājot par S sēriju, gaidāma ir baltas krāsas konsole ar 1TB krātuvi par 330 EUR.

Jaunās konsoles baltais pārklājums atbilst ‘’robot white’’, kas apskatāms uz Xbox Series S, Microsoft mazā 300 EUR konsole. Nopludināta informācija par šo ierīci rosināja domāt, ka ražotājs esot uzlabojis konsoles dzesētājsistēmu, bet, lai tas apstiprinātos, vēl jāgaida. 

Galaxy Black īpašais izlaidums būs pieejams ar diska lasītāju. “Šis jaunais Xbox Series X īpašais izlaidums  nodrošina tādu pat ātrumu, veiktspēju un funkcijas kā Xbox X, taču ar divkāršu krātuvi un unikālu dizainu,” saka Roanna Sones.

Konsoles baltās versijas esamība, šķiet, apstiprina, ka ražotājs ir atcēlis vai aizkavējis Xbox Series X konsoles, kas parādījās FTC v. Microsoft dokumentos, uzlaboto versiju. 

Nosaukts Brooklin, vēl neatklātā uzlabotā versija bijusi ar cilindrisku dizainu un bez diska lasītāja. Dokumentācijā ražotājs to aprakstījis kā “viscaur digitālu”, un to papildinātu jauns kontrolieris un Xbox Wireless 2 savienojamība. Tika plānots, ka Brooklin konsole pārdošanā nonāks novembrī. 

Fils Spensers adresēja baumas par iepriekšminēto dizainu, norādot, ka plāni esot mainījušies. “Ir grūti noskatīties, kā komandas darbs tiek koplietots šādā ceļā, jo daudz kas ir mainījies un ir daudz kas, ko gaidīt gan šobrīd, gan nākotnē,” Spensers ziņo platformā X. “Mēs dalīsimies ar īstajiem plāniem, kad būsim gatavi.”

Avots: TheVerge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt