Indiana Jones and the Great Circle: līdz šim zināmais

Indiana Jones and the Great Circle, kas atklāts 2021. gada februārī, jau drīz būs klāt. Ko varam sagaidīt no leģendārās franšīzes?

Indiana Jones and the Great Circle: īsumā

Kas tas ir? Jauna Indiana Džounsa spēle ar oriģinālu stāstu

Kad tā būs pieejama? 2024. gadā

Kur to varēšu spēlēt? Xbox Series X|S, PC

Platformas

Ņemot vērā to, ka Microsoft iegādājās Bathesda mātesuzņēmumu ZeniMax Media, nav pārsteigums, ka spēle būs Xbox X|S un PC ekskluzīvs. Tā nekavējoties būs pieejama arī Xbox Game Pass

Treileris

Pēdējais redzētais spēles treileris bija daļa no 2024. gada 18. janvāra Xbox Developers Direct. Treileris lika iejusties pirmās personas viena spēlētāja piedzīvojumā, parādot nelielas cīņas ainas un stāstus. Lai gan liela daļa spēles ir noslēpumā tīta, video sniedz diezgan labu ieskatu.

Papildus spēles ainām, 2021. gadā Bathesda padalījās ar treileri, oficiāli paziņojot par šo spēli. Šajā video bija vairāk pavedienu nekā konkrētas informācijas. 

Indiana Jones and the Great Circle stāsts un vide

Tā kā šī ir Indiana Džounsa spēle, varam sagaidīt aizraujošu piedzīvojumu ar varonību un senatnes relikvijām. 

Treilerī redzama Vatikāna mape, kā arī teksts “I will be arriving in Rome,” (Es ieradīšos Romā), šķiet, Dr. Džounss ceļos uz Itāliju, taču neliela daļa no video rosina domāt arī par Āfriku. 

Ņemot vērā, ka uz Indija lidmašīnas biļetes ir 1937. gads, varam domāt, ka varonis, iespējams, cīnīsies ar Itālijas fašistu partijas mahinācijām, kamēr Eiropa atrodas uz Otrā pasaules kara sliekšņa. Tas arī nozīmē, ka spēle, vismaz daļa no tās, notiks gadu pēc Indiana Džounsa filmas – Raiders of the Lost Ark.

Grāmatas “Ancient Circles”, “Forbidden Stones” un “Myths that Made Us” liek domāt, ka piedzīvojumos sastapsim mītus un senus artefaktus ar pārdabiskām spējām. 

Jaunumi

Treileris liecina par 2024. gadu

Par spēles iespējamo relīzes laiku tika ziņots 18. janvāra Xbox Developers Direct. Tika sniegts arī dziļāks ieskats tam, ko varam sagaidīt, apstiprinot, ka tā būs pirmās personas viena spēlētāja piedzīvojumu spēle. 

Indiana Jones būs Xbox ekskluzīvs

Xbox Fils Spensers atklājis, ka gaidāmā spēle būs tikai priekš Xbox un datoriem. Spensers komentēja par spēles ekskluzivitāti un faktu, ka tā bija plānota kā vairāku platformu spēle pirms uzņēmuma rokās nonāca Bethesda.

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt