Restorāns Indijā izmanto robotus, kas var pieņemt pasūtījumus un apkalpot klientus

Ideja par to, ka kādu dienu roboti varētu aizstāt daudzus ikdienas darbus, nav jauna. Patiesībā Ņūdeli ( New Delhi), Indijas galvaspilsētas Deli jaunajā daļā, kādā restorānā jau tas notiek – roboti vārdā  Champa un  Chameli pieņem pasūtījumus un apkalpo klientus.

Restorāna īpašnieks Basa apgalvo, ka, lai gan roboti restorānos Indijā nav nekas īsti jauns, šie ir pirmie šāda veida roboti. Ar ko tie ir tik īpaši? Šie roboti patstāvīgi spēj pārvietoties apkārt, kā arī tie ir izgatavoti turpat Indijā, atšķirībā no citiem robotiem, kas parasti tiek importēti no Ķīnas.

Restorāna īpašnieks Basa stāsta, ka iespējams viņa restorāns ir pirmais, kurā roboti apkalpošanai neizmanto specifikas sliedes.  Robo Chef  restorāna roboti var virzīties uz priekšu jebkurā viendabīgā virsmā. Robotiem ir 17 veidu sensori, kas sajūt vidi, siltumu, pat dūmus, identificē un sveicina cilvēkus.

Roboti, ko izmanto pakalpojumu nozarē, kļūst arvien izplatītāki. Tādas valstis kā Japāna un Koreja izmanto robotus dažādās vietās, piemēram, iepirkšanās centros un lidostās, kur tos var izmantot, lai sveicinātus klientus un pasažierus, kā arī vajadzības gadījumā sniegtu papildu informāciju.

Avots: ubergizmo

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt