Netflix paplašina savu mobilo spēļu klāstu

Netflix paplašinājis savu mobilo spēļu piedāvājumu. Kas šoreiz nonācis sarakstā? Divas spēles – Before Your Eyes un Mahjong Solitaire.

Before Your Eyes ir izstrādātāja GoodbyeWorld Games piedzīvojumu spēle, kas tika izlaista 2021. gadā. Before Your Eyes spēle stāsta par dvēseles ceļojumu aizsaulē. Spēlē tiek izmantots visai inovatīvs mijiedarbības veids – acu izsekošanas tehnoloģija, kas ietekmē spēli, vadoties pēc spēlētāja skatiena un acu mirkšķināšanas.

Epic Games atsauksmju sadaļā spēle galvenokārt saņēmusi visai augstus un pozitīvus vērtējumus. Spēlētāji to komentē kā emocionālu un vizuāli baudāmu ceļojumu, kas apvienojumā ar izvēlēto mūziku, balsīm un fona trokšņiem, ļauj iegrimt spēlē un aizmirst par apkārt notiekošo.

Papildus Before Your Eyes Netflix pievieno arī Mahjong Solitaire. Tā ir viena spēlētāja spēle, kurā vairākās kārtās izvietotas flīzes, starp kurām jāatrod flīžu pāri līdz uz galda nav palikusi neviena flīze. Madžongu flīžu pirmsākumi meklējami 19. gadsimta Ķīnā, kur no tām veidota visai populāra galda spēle, kurā nepieciešams atrast flīžu pārus. Spēles pamati vēlāk izmantoti dažādās datorspēlēs, no kurām vismaz vienu ir redzējis teju katrs.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt