Sony slēgs PlayStation forumus 27. februārī

Forumi ir laba vieta vieta, kur apspriest dažādas tēmas un jautājumus. Forumus izmanto arī uzņēmumi, lai sekotu līdzi, patērētāju viedokļiem par viņu produktiem, kā arī identificētu kļūdas, problēmas, sūdzības un lietotāju atsauksmes. Tomēr izskatās, ka PlayStation lietotājiem būs jāatrod jaunas komunikācijas platformas.

Sony ir paziņojis, ka ar 27. februāri, viņi slēgs PlayStation forumus. Tas ir straujš un negaidīts paziņojums, kurš iesniegts tikai divas nedēļas pirms tā izpildes. Sony neminēja, kāpēc forumi tiks slēgti. Paziņojumā spēlētāji tiek aicināti izmantot citas Sony tīmekļa lapas ar uzsvaru uz tā sociālo mediju platformām.

PlayStation pārstāvja ierakstā teikts:,, Sākot ar 27. februāri PlayStation.com forumi vairs nebūs pieejami. Mēs aicinām jūs turpināt sarunas, izmantojot PlayStation.Blog, Twitter, Facebook un Instagram. Vērsties pēc klientu atbalsta iespējams apmeklējot atbalsta vietni Playstation.com/help/.”

Forumi bija labākā iespēja kā lietotājiem izcelt problēmas, kļūdas un sniegtu atsauksmes, kā arī radīt vidi, kurā spēlētāji var apspriest visu saistīto ar PlayStation. Mēs neesam pārliecināti, vai komunikācija caur Facebook, Twitter un Instagram platformām būs tik pat efektīva.

Avots: Playstation

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt