Valorant būs pieejams uz konsolēm

Riot games ir paziņojuši, ka Valorant jau šogad kļūs pieejams konsolēs. Tas ir, PlayStation 5 un Xbox Series X|S.

Summer Game Fest 2024 laikā studija atklāja, ka tās pirmās personas 5v5 šaušanas spēli varēs baudīt arī konsoļu īpašnieki. Lai gan nav atklāts oficiāls relīzes datums, Riot ir apstiprinājuši, ka 14. jūnijā sāksies bezmaksas Limited Beta. 

Spēlētāji jau tagad var doties uz oficiālo mājaslapu, lai reģistrētos iespējai izmēģināt beta versiju. Sākoties 14. jūnijam un turpinoties visā Limited Beta garumā, spēlētāji, kuri tiks ielūgti, saņems e-pastu ar instrukcijām spēles piekļuvei.

Izredzētās personas iegūs personīgo saiti, ko var koplietot ar līdz pat 5 draugiem. Tādējādi arī viņi varēs piedalīties spēles testēšanā.

Spēlējot Valorant uz konsoles, kopā piedzīvojumā doties varēs tikai PS5 un Xbox spēlētāji. Tas nozīmē, ka ar datoru īpašniekiem spēlēt nebūs iespējams. 

“Mēs stingri ticam konkurences integritātei, un šis ir, mūsuprāt, labākais veids, kā saglabāt godīgu un patstāvīgu pieredzi gan konsoļu, gan datoru spēlētājiem,” Riot Games skaidro. 

Riot ir apstiprinājuši, ka Valorant būs pieejams cross-progression jeb spēlētājiem būs tas pats profils gan konsolē, gan datora. Jebkurā ierīcē sasniegtais progress būs pieejams abās platformās. Tajā skaitā ir arī veiktie pirkumi, ieskaitot ieroču “ādiņas”, piekariņus, banerus un virsrakstus. 

Papildus – battle pass iegūtais progress un noalgotie vai nopirktie Agents sekos līdzi gan konsolē, gan datorā, un paliks pieejami profilā arī tad, kad beigsies Limited Beta.

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt