Ierīces Tehnoloģiju jaunumi

Ar viedtālruni kontrolējama papīra lidmašīna no PowerUp

Ikviens no mums vismaz reizi dzīvē ir locījis papīra lidmašīnu. Tā ir kā neatņemama bērnības sastāvdaļa. Kāds KickStarter projekts PowerUp piedāvā pavisam interesantu ideju – sistēmu, kuru var pievienot jebkurai papīra lidmašīnai, un tad to vadīt, izmantojot viedtālruņa aplikāciju.

PowerUp veido KickStarter kampaņu jau trešo reizi. Visi iepriekšējie mēģinājumi bijuši veiksmīgi. Nu tiek piedāvāts precīzāks, modelis, kuru ispējams vadīt ar viedtālruni.

Kā tā darbojas?

  1. Uzloki papīra lidmašīnu.
  2. Pievieno sistēmu pie lidmašīnas.
  3. Vadi lidmašīnu ar viedtālruni.

Kas jauns PowerUp 4.0?

Jaunais PowerUp ir visgudrākais, visinuatīvākais un visjaunākais papīra lidmašīnas komplekts, kādu uzņēmums ir izgatavojis.

Jaunajam komplektam pievienots dators un 2 jauni sensori (žiroskopus un akselometrs), kā arī 2 nelieli motori. Lidot iespējams arī vēja laikā – sistēma stabilizēs lidmašīnu, lai lidojums būtu vienmērīgāks.

Nav ideālas tehnikas papīra lidmašīnas locīšanai? Tas nekas! PowerUp 4.0 spēs noturēt gaisā jebkādā veidā uzlocītu papīra lidmašīnu. Sistēma spēs nokontrolēt lidmašīnu pat pēc slikta lidojuma sākuma, kā arī palīdzēs izveidot trikus!

PowerUp 4.0 sistēma var veikt autopilota lidojumu ciklus.  Tā ļaus radīt jaunus trikus, vienkārši nospiežot vienu pogu.

Divi pievienotie motori sniegs papildus manervēšanas iespējas un asākus pagriezienus.

Lido kā profesionālis – sistēma rādīs reāllaika analīzi par lidojuma virzienu, vilces spēku un pagrieziena leņķiem.

Ar jauno PowerUp 4.0 iespējams lidot arī naktī. Papildus pievienojamās gaismas ļaus saprast, kur lidmašīna atrodas, kā arī radīs brīnišķīgus skatus.

Tehniskā specifikācija

Sistēma ir visai viegla – tā sver tikai 19 gramus un spēj vadīt lidmašīnu ar svaru līdz 20 gramiem. Kad sistēma ir savienota ar Bluetooth, tā spēj lidot 70 metru rādiusā no viedtālruņa. Maksimālais lidojuma ātrums ir 9 metri sekundē, kas patiesībā ir visai ātri. Ar 25 minūšu uzlādi, sistēma spēs vadīt lidmašīnu vien tikai 10 minūtes.

Aplikācija

PowerUp aplikācija sader gan ar Android, gan ar iOS operētājsistēmas ierīcēm. Tā palīdzēs veikt lidojuma analīzi, lai uzlabotu turpmākos lidojumus.

Komplektācija

Sistēmas komplektācija atkarīga no komplekta cenas. Vislētākais komplekts bijis pieejams par 59 ASV dolāriem jeb 53 Eur, tajā iekļauta PowerUp sistēma un 4 papīra plāksnes veidnes dažādu lidmašīnu locīšanai.  Dārgākajā komplektā par 259 ASV dolāriem jeb 233 Eur iekļauta PowerUp sistēma, 56 papīra plāknses veidnes, 4 dažādas lidmašīnas, galda statīvs un LED gaismas nakts lidojumiem.

Projektu šobrīd ir atbalstījuši jau 12 078 cilvēki, kopā tam piešķirot 1 057 873 ASV dolārus, kas ir 2645 % no sākumā norādītās nepieciešamās summas projekta īstenošanai – 40 000 ASV dolāriem. Lielā produkta pieprasījuma dēļ, to šobrīd vairs nav iespējams pasūtī. Pirmās piegādes plānots veikt 2020. gada aprīlī.

Apskatīt PorwerUp projekta KickStarter lapu.

Kas ir Kickstarter? Lasi mūsu rakstā – Kickstarter – platforma, kur idejas top par realitāti.

Atbildēt

Līdzīgi raksti