Zoom, konferenču un sarunu platforma, pārliecina, ka nepārdod lietotāju datus

Zoom video konferenču platforma guva lielu popularitātes pieaugumu koronavīrusa uzliesmojuma dēļ, kas radīja apstākļus, kuros tūkstošiem cilvēku tagad nākās strādāt un mācīties no mājām. Nesenais atklājās, ka lietotne slepeni nosūta datus Facebook. Zoom platforma vēlāk attiecīgi noņēma atbildīgo kodu un kopš tā laika ir atjauninājusi savas konfidencialitātes politikas noteikumus.

Zoom tīmekļa vietnē, izvietoja ziņu, kurā galvenā juridiskā amatpersona Aparna Bawa pārliecināja lietotājus, ka uzņēmums nepārdod platformas lietotāju datus. Bawa norāda, ka izmaiņas privātuma politikā attiecas tikai uz valodu, kuru viņi lieto noteikumu definēšanā, un nekas cits nav mainījies. Atjauninājums tika veikts tā, lai uzņēmuma privātuma politika tagad būtu skaidrāka un lietotājiem vieglāk saprotamāka.

Zoom uzsver: ,,Mēs nepārdodam jūsu personiskos datus. Neatkarīgi no tā, vai esat uzņēmums, skola vai individuāls lietotājs, mēs nepārdodam jūsu datus.” Viņi arī atzīmē: “Mēs neizmantojam datus nekāda veida reklāmu turpmākai izveidei, ko iegūstam mūsu pakalpojumu izmantošanas laikā – tas iekļauj sevī jūsu sapulces. Mēs izmantojam datus, ko iegūstam no jums, kad apmeklējat mūsu mārketinga vietnes, piemēram, zoom.us un zoom.com. Apmeklējot mūsu mārketinga vietnes, jums ir kontrole pār saviem sīkfailu (cookies) iestatījumiem. ”

Uzņēmums piebilst, ka visas iekš Zoom rīkotās sanāksmes netiek monitorētas, kā arī Zoom neveic šo sarunu uzglabāšanu, ja vien lietotāji neizvēlas sarunu saglabāt uzņēmuma mākonī, taču pat tad ir izveidotas sistēmas, lai novērstu nesankcionētu piekļuvi šīm sarunām.

Avots: Zoom.us

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

2 Responses

  1. Haha, viņu vārdā ir nosaukts visai svaigs mīms. Tak lai iet dzert no dubļu pēdas nospieduma, moš par kazlēnu pārvērtīsies, varbūt sanāks kāds labums no viņiem. Jū ded, vī prišiēt.

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt