Tesla pirmo reizi ļauj izmantot savu Supercharger uzlādes tīklu citu zīmolu elektroauto

Slavenais elektroauto ražošanas uzņēmums Tesla šonedēļ Nīderlandē uzsāka pilotprojektu, kurā citu zīmolu elektroauto būs atļauts izmantot uzņēmuma Supercharger ātrās uzlādes stacijas. Tā ir pirmā reize, kad autoražotājs ļauj izmantot savas patentētās uzlādes stacijas elektroautomašīnām no citiem uzņēmumiem.

Tesla ātro uzlādes staciju tīkls bieži tiek dēvēts par labāko pieejamo elektroauto uzlādes tīklu. Līdz šim šis uzlādes tīkls bijis ekskluzīvs un pieejams tikai Tesla auto īpašniekiem, kas nozīmē, ka kāds, kas vada Volkswagen vai Ford elektroauto līdz šim nevarēja to izmantot.

Tesla izpilddirektors Īlons Masks jau gadiem ilgi ir runājis par Supercharger tīkla atvēršanu citiem elektriskajiem transportlīdzekļiem. Pagājušās vasaras laikā uzņēmuma izpilddirektors sāka atklāt galvenās detaļas par to, kā tas patiesībā darbosies. Tagad uzņēmums ir gatavs izmaiņām un paziņojis par savu pirmo pilotprojektu.

Sākotnēji šī projekta ietvaros citu ražotāju elektroauto īpašniekiem būs pieejamas 10 ātrās uzlādes stacijas Nīderlandē. Lai piekļūtu stacijām, transportlīdzekļu īpašniekiem būs jāuzinstalē jaunākā Tesla viedtālruņu lietotnes versija (4.2.3 vai jaunāka lietotnes versija). Tesla auto īpašnieki joprojām varēs izmantot stacijas kā parasti. “Mēs rūpīgi uzraudzīsim katru uzlādes staciju, lai novērstu rindas, un uzklausīsim klientu pieredzi,” bloga ierakstā raksta uzņēmums.

Izvēle sākt izmēģinājuma projektu Nīderlandē nav nekas pārsteidzošs. Tesla izpilddirektors Īlons Masks jau iepriekš norādīja, ka eksperiments, visticamāk, sāksies Eiropā, kur standartizēti uzlādes kabeļa savienotāji ir obligāti.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt