Aktuāli: bojāta pārtika veikalos

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Aktuāli: bojāta pārtika veikalos

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #270369
    Anonīms
    Neaktīvs

    toreiz to vien nopirki? Maksāji ar karti vai skaidrā naudā? 😀

    #270370
    Evers
    Participant

    Pirms 2 nedēļām cepināju Maximas šašļiku, kas pavisam noteikti bija taisīts no vecas gaļas – gaļas struktūra nebija kā gaļai, marinētai gaļai, bet tāda, ka likās, ka gaļa jau sākusi sadalīties, liesums pārvērties bija par ļumīgu želejveida pļecku. Un lai nejustu to, ka gaļa ir veca, marināde bija sataisīta nežēlīgi asa, ka par neēdamu to atzinu pat es, kam parasti asi ēdieni iet pie sirds.

    #270371
    ruukjis
    Participant

    Protams, bija vēl citi produkti, nedomāju, ka būtu ticis cauri ar vienu halvas maisiņu, kurš maksā 0,00Ls 😀

    Es to čeku vēl ilgi glabāju, līdz netīšām atstāju saulītē – ar vienu dienu pietikai, lai tas kļūtu nesalasāms. 🙁

    #270372
    AlienZ
    Participant

    1. Ir sanācis ieberziens pāris mazajās Maksimās krietnu laiku atpakaļ ar salātiem. Atpakaļ nesis esmu vienreiz, toreiz tā procedūra bija gaužām laikietilpīga un aizdomu pilna, tāpēc nospļāvos un vairāk neko neesmu mēģinājis nest.

    2. Rimi un Iki nav gadījušās problēmas, tāpēc pagaidām nav iemesla neuzticēties.

    3. –

    #270373
    zhagis
    Participant

    Š odien ieejot Kuldīgas Cento veikalā konstatēju,ka visi”svaigās gaļas”(tai skaitā vistu šķiņķi)izstrādājumi ir pazuduši no vitrīnu plauktiem.Vitrīnas tukšas, kā izslaucītas.

    #270374
    Loading
    Participant

    RIMI iegrābos saskābušā LASES pienā. Rimi atšuva… LASE, gan atbrauca uz mājām un apmainīja piena pakas.

    #270375
    dzhonsons
    Participant

    Jūs runājat tā, it kā, piemēram, Maxima paši ražotu lielāko daļu produktu.

    #270376
    ruukjis
    Participant

    Nē, bet tirgo. Pircējs garantiju, pirmkārt, prasa no tirgotāja, nevis no ražotāja.

    #270377
    dzhonsons
    Participant

    Bet reāli, tirgotājs nevar atplēst katru iepakojumu, lai pārbaudītu, vai gadījumā prece nav bojāta. Protams, šis tas, nepareizi uzglabājot, var tikt sabojāts. Bet tā nu gan nav, ka lūk viena tīkla veikalos ir tā sūdīgā prece, bet citos redz ir ok. Protams, ka par Maxima būs daudz vairāk sūdzību, jo to ir krietni vien vairāk kā citu veikalu.

    Bet nu labi – katram savs 😉

    #270378
    ruukjis
    Participant

    Tieši Maximā man nav nācies iegrābties, jo tur iepērkos ārkārtīgi reti – nav pa ceļam. Bet es varu pietiekoši objektīvi novērtēt RIMI un Betas veikalus – abos ir nācies iegrābties, bet ja man jāsalīdzin abi veikali, tad RIMI izraisa šausmīgu sašutumu, ja es tur iegrābjos reizi gadā, savukārt, ja mēnesī vismaz vienreiz neesmu iegrābies Betā, tas jau ir kaut kas grandiozs.Betas veikalu ķēde kopumā varbūt arī ir OK, bet, lūk, viens gaģušņiks, manās acīs, šī veikala reputāciju ir pamatīgi sabojājis.

    #270379
    nevertell
    Participant

    Ja citur ražotājs ir atbildīgs, tad par pārtiku ir tā. No ražotāja to pārbauda pārtikas un veterinārais dienests, ja kautkas nav labi, to nepārdod. Protams, ne visu, tikai paraugu. Bet pārtika nav glabājama, vismaz ne tā, ko es esmu gatavs ēst. Ja to neuzglabā pareizi, vai nerealizē laicīgi, un tā sabojājas, vainīgs pārdevējs.

    Jo LCD piseļi nesāks pūt un smilšu tilts neieskābs.

    #270380
    niki
    Participant

    Taisnība 🙂 [Esmu pa to līniju dalēji..]

    Atceros, ka vnk pastaigājos un iegāju mazā veikalā, tur bija noliktas pudeles ar limonādi, kurām, protams, bija beidzies termiņs, jau mēnesi veci dzērieni..

    Saprotams, ka NEVIENS jau neskatās uz derīguma termiņiem, taču es arī izdzēru divas pudeles un man palika ļoti slikti..

    Parasti, limonādes maksā 70 sant, bet bija uzlikta cena 30 ls..

    Atbrauca PVD un neko, pudeles noņēma un uzredzeshoanos 🙂

    Protams, ka tas atkārtojās atkal un atkal…

    Jāsaka, ka iepakojumi bieži vien sabojājās tieši tirzniecības vietās, daudziem tas ir vienalga, panemt, lieto un izmanto, taču daudzi paziņo par to PVD, tādā veidā radod zaudējumus uzņēmumam…

    Pats diemžēl neesmu saskāries tik daudz ar šiem bojātajiem iepakojumiem..

    P.S.

    Bieži vien iepakojums tiek bojāts mazākās un zemākas kvalitātes tirzniecības vietās..

    Maximā, Cento un mazajos veikaliņos, taču RIMI cenšās neko tādu nepieļaut.. 😉

    #270381
    web33
    Participant

    Ir sanācis bieži iegrāpties vecā paikā ,bet zinu vienu skladu kur tirgo poļa gaļu no 2 pasaules kara laika gribi tici,gribi netici,bet tāda ir realitāte .

    Labu apetīti !

    #270382
    niki
    Participant

    Tā diemžēl notiek, bet ko Tu padarīsi, tā tak ir Latvija, katrs grib pārdot savu preci, lai kāda tā būtu, nemetīs tak laukā..

    #270383
    Willis
    Participant

    Tāpēc ir izdomāts Rimi-Latvija veikalu tīks kurā ietilpst Super Netto, kad bodē precēm garantijas termiņš iet uz beigām, tās steidzami novāc un jau rīta tumsā, ap pl.04:00 (ZEM MANIEM LOGIEM) RIMI mašīna iebrauc SuperNetto bodē, tur noņem visus Rimi marķējumus un “Zemo Cenu Līderis”-SuperNertto ir cenas/kvalitātes ziņā ir TOPÄ€ ! 🙂

    RIMI

    #270384
    RicoPico
    Participant

    Nez, man jau liekas, ka vislielākā varbūtība iebāzt mutē penicilīna spēcinātu pārtiku, ir tieši no Noname veikaliem. Sauktām arī par piparbodēm. Ir gadījies, ka atverot tikko nopirktu jogurtu, sākumā ir jāpabīda malā zaļganpelēkais tepiķītis, lai tiktu pie kāruma. Līdzīgi ir bijis ar saskābušu Užavnieku, smalkmaizīti kurai pielipusi lapsene, smakojošu šķiņķi, ķieģelīti (nopietni), puvušas olas un vēl sazin ko. Ja to visu krātu, tad sanāktu lieliska Poļe ÄŒuģes muzeja cienīga kolekcija. Starp citu- kur atrodas Jakuboviča izslavētais muzejs? Kārojas paskatīties uz to kilogramu kaviāra, kuru viņam uzdāvināja 2001. gadā.

    Un jā- gandrīz vienmēr, 6 krunkām pierē, eju atpakaļ uz veikalu, lai samaina nupat nopirkto h**ņu pret kaut ko līdzvērtīgu un ēdamu.

    #270385
    Sysadmins2
    Participant

    Visus šos pārkāpumus obligāti jāziņo

    Pārtikas un veterinārajam dienestam

    https://www.pvd.gov.lv/

    Es nedomāju ka viņi izņēma šo Samuraja produktu no apgrozības, drīzāk uz muļķi uzkers vēlāk citus. Zinu ka nelabu politiku taisa pēdējā laikā Rimi, nesen tur iegādājos burkānus rosolam u.t.t izvēlējos tos iegādāties RIMI Olympia virsū uz lielās cenu norādes rakstīts 1.šķira uz paciņas 3.šķira, paskatījos uz apelsīniem ar uz lielās cenu norādes 1.šķiras, nopirku tos bet tur iekšā pusžuvuša apelsīna paliekas, skaisti uz norādes bija 1šķira. Tādas blēdības tikai var atrast Latvijas veikalos. Nesen biju komandējumā uz Vāciju Minheni, tur produktu izskats pats par sevi liecina atbilstību 1.šķirai, ne tikai vizuāli, bet arī pēc garšas.

    Uzskatu tā ir cilvēku maldināšāna un šos visu pārkāpumus ir jāziņo Pārtikas un veterinārajam dienestam, nedrīkst paļauties uz pārdevēju kura dos norīkojumu izņemt šos produktus no apgrozības, priekšniecība domās savādāk un teiks, “Oi, viens uzrāvās, tas nekas tirgojam tālāk, ja nevēlaties algas samazinājumu” un tā tie veikali dzīvo cepuri kuldami, tiem lielākā peļņa nāk tieši no šādiem norakstītiem, bojātiem produktiem, tici vai netici.

    #270386
    WordPad
    Participant

    “tā tak ir Latvija”

    Nu ne gluži tikai Latvija… Latvija vēl ikai mācās, nedomāju ka pie mums ir tik traki kā krievijā. 😀

    https://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/127447-filmas-par-partiku/

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā