Antiviruss ar pietiekamu aizsardziibu un nav prasigs pret dzelziem.

Sākumlapa Forumi Software Antivīrusi un FireWall Antiviruss ar pietiekamu aizsardziibu un nav prasigs pret dzelziem.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #156936
  Nettwerk
  Participant

  Taatad tiek lietots antivirus Dr.Web Space Security 7.0, bet diemzhel tam ir dazhi butiski miinusi kas nu rada iemeslu atteikties no taa. Tie ir, notepad.lv lapa vairs neveras (raada tikai html, js kodu lapas vietaa), internet radio nav iespejama paklausities jo ik peec kaada laika intervaala nopauzejas uz 2-3 sek un tas paliek tdaucejoshi. Supports taa arii nav paliidzeejis tikt galaa. Nu mekleju vietaa. Kas straadaa poe minimalam dzelzhu prasiibaam. Un normali var klausities radio. Var but ar firewall, bet lai paaraak neuzbaazhas ar saviem notification un butu jau standartaa windows faili nokonfigureeti. Nevis viss kas no Windows procesiem sledzas klaat un prasa atlaut vai nee.

  Sistema Windows Vista SP2

  CPU: C2D T7100

  RAM: 2Gb

  #288765
  Stat1CX
  Participant

  Avast labākais bezmaksas AV, strādā arī uz paveciem printeriem bez problēmām

  #288766
  Piskadrons
  Participant

  Kāda velna pēc vajadzētu likt tos mēslus? Uzliec vienkārši Antivīrusu !

  P.S. Kam vispār kompis tiek lietots? Kapēc neuzlikt Lubuntu/Xubuntu un neaizmirst par Antivīrusu?

  #288767
  KeeP oFf
  Participant

  Lietoju AVIRA. Normāls anti vīruss. Avast ir sūds, es no steama lejuplādēju flatout, un tas sūds uzskatīja kad flatouta .exe failā esot vīruss…

  #288768
  Crow
  Participant

  Jel neesiet kā mūlēzeļi, kam prāta nevaid…

  Antivīruss ir pēdējais posms visā ķēdē. Ja huiņa jau atradusi ceļu uz datora, caurums (vai vairāki) jāmeklē citur.

  Un sekojoši:

  * Hardware firewall (kaut nicināms lētā galā rūteris – pret visādiem portu skeneriem un betoniem)

  * Software firewall (un tikai firewall, nevis kaut kāds Mega Pizdrik Super STD Protection)

  * Autorun atslēgšana ar @SYS:DoesNotExist metodi

  * Pārlūku settingi: Adblock, Flashblock, HTTPS (attiecas uz FF/Cr), NoScript turot katram gadījumam, ja kāds kretīnisks saits jāapmeklē

  * Servisu noslēgšana (var pačekot BlackViper listes – Sivēnam ir – omg, omg – veseli pieci legacy servisi, kuri defaultā ir on, bet no kuriem jēga ir absolūta nulle, izņemot pastāvīgus LISTENING uz mistiskiem portiem broadcast sistēmas un servisu hosta procesos). Neesmu papūlējies izpētīt, vai tiešām tur kādi attack vektori, vai tie ir tikai Windozes uzbūves līkumi, kur ar datiem starp procesiem apmainās caur TCP – un tādi brīnumi ir redzēti, $IPC šāre kā pirmais piemērs.

  * Nost ar admin-šārēm

  * Paradumu maiņa – ja velkam warez, tad cenšamies no daudzmaz opiciāliem avotiem, kur vismaz čeksummas tiek publicētas, vai salīdzinam ar čeksummām, ja arī gadījies no pirātlīķa un zemākas kastas.

  * Ja ir aizdomas par kādu konkrētu failu – VirusTotal vai Jotti, kur pārbaude tiks veikta ar visiem zināmajiem rīkiem, regulāri atjaunotiem un citādi kārtībā uzturētiem.

  * Ja aizvien ir aizdomas par kādu konkrētu būšanu (packeri, obfuscatori un protektori dažkārt tiek uzskatīti par ļaundabīgiem, jo pievieno savu loaderi un maina programmu entry point) – iekš Sandboxie vai, ja iespējams, VmWare/VirtualBox

  * Reizi, teiksim, mēnesī vai divos (vai pirmo aizdomu gadījumā – mistiski Windows errori, startup lagi, zilie ekrāni), kad nav nekas darāms – Dr. Web Full Scan. Ja kaut ko atrod – tātad bijis pilnmēness 😀

  Ja pierādījies, ka zilie ekrāni nav hardware problēma, tad bieži vien skanēt jau ir par vēlu – iemājojis ir līki kodēts rootkit vai kernel-mode drivārs – raujam ārā visus cietos un mīkstos, skanējam uz citas, no neta izolētas sistēmas, pēc tam reinstall.

  Nu un ja vēl to antivīrusu nav doma pirkt, bet vilkt krakoto, tad vispār man rokas nolaižas tādus putnus ieraugot – tak tāds antivīruss nespēj pasargāt sevi ne pret debuggeri, ne memory patching, ne viltus sertifikātiem un viltus licencēšanas serveri (kam tāds ir). Tāds variants ir absolūti bezjēdzīgs, un ar “absolūti” domāta absolūta nulle, -273.15 grādus bezjēdzīgs.

  Un ja tad kaut kas tiek cauri – tad ir kaut kāds revolucionārs 0-day vai jāapsver lāsta noņemšanas seanss (var tikai ar foto).

  #288769
  jonjs
  Participant

  Ja runā par Windows, tad Kojānam taisnība.

  Tomēr jāpiebilst, ka ne visi prot izdarīt to ko aprakstīja Kojāns.

  Ja runājam par visādu failu vilkšanu tad piekrītu MAC BETONAM. Linux vairumu problēmu atmet automātiski, tomēr arī tur vajadzētu noslēgt nevajadzīgos portus un nevazāties apkārt izmantojot admina profilu.

  Ja runājam par AVIRA, tad arī piekrītu, bet to es personīgi izmantoju uz datora, kurā ir DUAL BOOT ar Windows ar Linux un Windows netiek izmantots sērfošanai vai kam citam.

  Windows tiek izmantots samērā reti un tikai tādēļ, lai strādātu iekš AutoCAD. Kas nekādas blakusparādības pēc definīcijas nevar izsaukt. Ir un ir tā AVIRA tur 🙂

  #288770
  Crow
  Participant

  Ē, kur pilsonis šai topikā redz kādu Kojānu? Jebšu es kaut ko nokavēju? 😀

  #288771
  piwchix
  Participant

  Pirmkārt pievērsies Crow postam, tad ja tīri par AV:

  MSE vai Avira, šie, manuprāt, būs labākie varianti, pirmais pie nosacījuma, ka lic. Win., otrais abiem. Š iem pārmeklēšanas algoritms ir visoptimālākais uz noslodzi gan meklēšanai dziļumā, gan platumā.

  #288772
  Jaunzems
  Participant

  Tev jābūt Notepad.lv Gold Membership, lai redzētu Koяn komentāru.

  #288773
  Aldis
  Participant

  Crow to ir izdarijis, izskaidrojis ko un kā vajag darīt.. 🙂

  Jap, un kojāņa komentāri ir labi attiecībā uz šo postu.. [img]https://www.bildites.lv/images/kcuioltmxoc244g9edhh.png[/img]

  #288774
  jonjs
  Participant

  Ups … .

  Jau acis nerāda.

  Vecums nenāk viens :D, bet nāk divi.

  Protams, ka Mr. Crow.

  #288775
  Ralfie
  Participant

  Crow – ar SYS:DoesNotExist aizlāpa tikai vienu no autorun caurumiem.

  Ja gribi atslēgt pavisam autoranu ,aizverot visus iespējamos scenārijus, tad papēti manu skriptiņu.

  https://www.dropbox.com/s/c9525a2vxgazzwk/Autorun%20Disable.vbs

  #288776
  Crow
  Participant

  Zinot mūsu inteliģentās vārdu apmaiņas (hurr durr), sajaukt mūs viegli (vai -gasp- pat apvienot – personības trubultošanās un profilu Brāļu kapi jau notepadā nav retums). Bet tas gan būtu patiesi grēcīgi.

  Kojāns ir, pēc paša vārdiem, tips, kas lekciju laikā kladēs peņus zīmēja.

  Vārna atkal, vismaz formāli, pieder kardināli pretējai šķirai – rakstaino džemperīšu klubiņam [img]https://www.bildites.lv/images/87qilxu3cwv1c3wg8y.gif[/img]

  #288777
  Crow
  Participant

  O, gūt! Trubults neplīst un par MountPoints2 pat nezināju.

  A Winda gadienā nevar izveidot visus tos keyus pa jaunam pie vajadzības?

  Vispār par šo jau džedaju meistars savā laikā cīnījās. Vajadzētu varbūt atkal atdzīvināt to ideju un papopularizēt (papapa:>) skriptu, kas atgriež datoru Spēka gaišajā pusē. Tīri no pakaļas ciparu izraujot, es teiktu, hmm, 3/4 zarazas ienāk tieši caur Autorun.

  #288778
  Nettwerk
  Participant

  Atteicos no Dr.Web u.c. alternatiiviem antivirusiem 3rd-party. Izmantoju sistemas iespejas un uztaisiiju user kontu. Ja veelme ir plashaak ierobezhot iespeeju, tad veel var plashaak pielaagot un uzstaadiit. Darbojas tik pat labi un nesaskatu veelmi iegaadaaties AV.

  #288779
  Crow
  Participant

  “Un taisnība triumfēs un atgrieztais grēcinieks kritīs saviem labdariem pie kājām” *cough* 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā