Apple produkcija ironijas mērcē.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Humors un Joki Apple produkcija ironijas mērcē.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158239
    RicoPico
    Participant

    Samērā seni video, taču joprojām ir padalīšanās vērti.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=LJJ05fkkLaU[/youtube]

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=N3ZSFTSdXPE[/youtube]

    #297439
    Wuu
    Participant

    Kā es teiktu uoc.lv podkāstā, “Nīdēji nīdīs”.

    Patents ‘Nr.43gay’ Izmantot frāzi “Nīdēji nīdīs” bez atsauces uz uoc.lv podkāstu ir kategoriski aizliekts ar likumu.

    #297440
    VaiEsiLabs
    Participant

    Piekrītu Wuu, izmantošu citu frāzi “haters gonna hate”. Produktam kā tādam nav nevainas, ja nepatīk, nepērc. Viņiem ir savs mārketings un tas darbojas, katrs pelnam maizi kā mākam.

    #297441
    dzhonsons
    Participant

    Kas tā par sektas mājaslapu tavā lietotājvārdā un parakstā?

    Kārtējais uzmetiens – neuzzināju, kāds cilvēks es esmu. Saņēmu vien ieteikumu atrast kaut kādu draudzi :>

    #297442
    Kualds
    Participant

    Neesmu labs cilvēks, jo izkritu visos jautājumos. Žēl.

    #297443
    Crow
    Participant

    Beton, izdar beidzot kaut ko lietderīg – nones to sektant patversm no zemes virsas. Būsim teu pateicīg.

    #297444
    Garinsh
    Participant

    Nekas, nekas, paņem un nožēlo savus grēciņus un jēzuliņš tev piedos, būsi atkal labs cilvēks bez nekādas piepūles. (nu tik pēcpusi uz kādu ēku ar zvanu torni gan vajadzēs aizvilkt un uzmeklēt čali kleitā, kas dzīvo uz citu rēķina, jo tikai viņam būt tavus grēkus atlaist un tā).

    #297445
    Evers
    Participant

    Piekrītu. Betons varētu to sektantu lapu nonest. Dievam nav ne vainas, bet reliģija gan ir viena baigā tufta.

    #297446
    VaiEsiLabs
    Participant

    es arī esmu pret reliģiju un arī es neesmu labs cilvēks. Tā mājaslapa mums pierāda, ka neviens nav labs 🙂

    #297447
    Crow
    Participant

    Jā, tu galīgi neesi labs. Tu esi nešķīsts spameris, kam par to būtu jālocās vienā no karstākajiem elles piķa katliem līdz pašai pastardienai.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā