Ar Windows 7 jau nopelnīti 1,5 miljardi $

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Ar Windows 7 jau nopelnīti 1,5 miljardi $

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 53 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149803
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_440_36ce0_1.jpg[/imgl]Pagājušas tikai dažas dienas, kopš oficiāli izlaists Windows 7, bet pat līdz pārdošanas sākumam Microsoft jau pamanījies ieraust astronomisku skaitli – 1,5 miljardus ASV dolāru. Š ī summa sastāv no “iepriekšpārdošanas” ieņēmumiem plus OEM licencēm ražotājiem.

    Sanācis interesants tirgus kuriozs: Microsoft peļņa krīzes ietekmē ir nokritusies par 14%, bet kompānijas akciju dividendes pieaugušas par 8%.

    Par Windows 7 mazumtirdzniecību – kastīšu versijām – piepildījušās vispārdrošākās prognozes. Pat pirātu lielvalstī Krievijā pirmajās dienās pārdots divreiz vairāk kopiju nekā bija cerēts. Sagaidāms, ka lielākais pircēju pieplūdums sagaidāms pirmsziemsvētku periodā, un ka jau 1. etapā uz Windows 7 pāries 40% datorlietotāju.

    Avots

    #215140
    Raivix
    Participant

    Ļoti izdevīgi abām pusēm. Microsoftam piķis, bet lietotājiem jauna, laba OS. 😀

    #215141
    ob1
    Participant

    Kruts mārketings!

    Nopelnīt 1.5G$ uz kļūdu labojumu Vistai!

    🙂

    Hmm, tas tikai nozīmē, ka lameru skaits aug pa exponenti… 🙁

    #215142
    Eudoxus
    Participant

    Jā, amazon ziņoja, ka windows 7 preorderēšanā pārspļāvis Harija Potera rekordu.

    #215143
    usins
    Participant

    Lai peļņu investē 64 bit un 128 bit arhitektūras attīstībai 🙂 un protams, maznodrošinātajiem cilvēkiem

    #215144
    mrrr
    Participant

    neslikts cipars *_*

    #215145
    Eudoxus
    Participant

    ob1 wrote:

    Kruts mārketings!

    Nopelnīt 1.5G$ uz kļūdu labojumu Vistai!

    🙂

    Hmm, tas tikai nozīmē, ka lameru skaits aug pa exponenti… 🙁

    Būsim tomēr godīgi. Win 7 nav TIKAI izlabota Vista. Protams, tā ir būvēta uz Vistas pamatiem, bet kas gan tur slikts. Apple jau cik jaunas OS ir izlaidis uz viena un tā paša pamata.

    Vai tad tavuprāt visiem vajadzēja joprojām sēdēt pie tā antīkā XP?

    #215146
    linx
    Participant

    usins wrote:

    Lai peļņu investē 64 bit un 128 bit arhitektūras attīstībai 🙂 un protams, maznodrošinātajiem cilvēkiem


    Priekš kam tev to 128 bitu arhitektūru? Ar 64 bitiem tev pietiks vēl ilgam laikam!

    #215147
    ob1
    Participant

    Antīkā XP? 1000 gadu vecā XP? vai varbūt vairāk kā 1000 gadu vecā XP? Paskaidro, Eudoxus.

    P.S. Tavam parakstam piekrītu par 100%.

    #215148
    dzhonsons
    Participant

    Ob1, beidz taču. XP laiki ir beigušies, samierinies ar to. Ok, saprotu, ka tev tur baigi labi iet XP “tūnēšanā” un tā.. Bet laiks apgūt ko jaunu un LABÄ€KU.

    #215149
    Eudoxus
    Participant

    ob1 wrote:

    Antīkā XP? 1000 gadu vecā XP? vai varbūt vairāk kā 1000 gadu vecā XP? Paskaidro, Eudoxus.

    P.S. Tavam parakstam piekrītu par 100%.

    Man šķiet, ka 8 gadi priekš OS ir ļoti daudz. Prasības (arī drošības, ja kas) tik strauji mainās, ka tas, kurš sēž uz XP ir pats savu problēmu vaininieks. Skaidrs, ka šajā gadījumā nerunāju par tevi, jo tu ar savām problēmām viegli tiksi galā, bet datorus lieto daudzi cilvēki.

    #215150
    ob1
    Participant

    -> asdfgfh

    1) Nav beigušies XP laiki, nav. Es strādāju medicīnas nozarē, kur nepieciešama maksimāla stabilitāte. Vista ir mirusi, w7 vēl pārāk jēls. Vienīgā izeja – XP. Vēl vismaz gadu, bet domāju, ka 2 gadus.

    2) Ja kas, Vista ir ātrāka par XP lielākai daļai uzdevumu. Un es māku pacelt arī Vistu. un domāju, ka w7 arī celšanā neradīs problēmas.

    Nav runa par to ko es māku vai nemāku, iet runa par stabilu OS. Un XP šobrīd ir stabilākā.

    #215151
    ob1
    Participant

    Eudoxus – OS problēmas nav useru problēmas – OS problēmas ir inženieru problēmas. tHmm, un ar XP inženieriem šobrīd ir vismazākās problēmas… cita lieta, kad lameri pērk brand kompjus veikalā… bet rakstā iet runa par w7 pārdošanu retailā un OEMā – tas it kā attiektos uz zinošu publiku… vai arī uz ne tik zinošu?

    Es netaisos te teikt, ka w7 suck. Nezinu. Neesmu mēģinājis. Pamēģināšu – uzcepšu rakstu.

    #215152
    Evers
    Participant

    Piekrītu asdfgfh un Eudoxus

    XP ziedu laiki ir beigušies, XP bija lieliska OS, kuru cilvēki lietoja gandrīz 10 gadus.

    Bet laiki iet, tehnoloģijas, gan dzelžu, gan softa ziņā lido uz priekšu, un neviena ob1mitizācija tur neko nevarēs līdzēt. 🙂

    Tiesa gan – XP vēl kādus gadus tiks lietots vājākos un vecākos datoros

    #215153
    ob1
    Participant

    Evers, izsaucu Tevi uz divkauju. Mans XP kompis pret Tavu w7.

    😀

    #215154
    izredzētais
    Participant

    nu jau labu laiku win98 ir bezmaksas OS. viss tik ātri iet uz priekšu un tā… kad pienāks w2k un xp laiks? 🙂

    #215155
    Evers
    Participant

    Man nav kompja uz kura šobrīd ir vērts W7 stutēt, krīze vienu labu pazudināja (upurēju pravām 😀 ), centīšos ar laiku labot šo kļūdu.

    Lai nu kā, ja ņemam modernu datoru, tad W7 saliks XP labāk strādājot ar lielāku RAM, DX11 supportu, kā arī to, ka bez jebkādas optimizācijas Win7 palaiž tikai nepieciešamos servisus un tad kad, tie ir vajadzīgi. Ganjau vēl ko varētu uzskaitīt, bet pats tik dziļi izbūris neesmu to zvēru.

    #215156
    ob1
    Participant

    Evers, tav nav taisnība. Un tu pats to zini.

    #215157
    Evers
    Participant

    NASA mani darbā nepaņēma, tā ka, ja arī tur ir varbūt kāds 1 vai 2 servisi kas varētu nebūt, tas mani nesatrauks. Migēla Žumahera F1 braucamrīks ar uz manas OS nebalstās. Pats ar lietoju XP, kuram neko tur dižu neesmu optimizējis, virspusējas lietas, un nesūdzos. Pa tām pāris sekundēm varu uzmest pa logu aci skaistajai dabai 😀

    P.S Es jau zinu, ka ar ob1 nav jēga strīdēties par šito lietu. 😀

    /viņš ir apmāts ar XP ob1mitizāciju/

    Ne visiem tas ir vajadzīgs, pat lielākai daļai advancēto lietotāju pietiek ar virspusējām pielāgošanām.

    Es tev iesaku ķerties klāt Win7, to vismaz būtu vērts kost cauri un pieoptimizēt, kas vēl optimizējams. 🙂

    #215158
    msh
    Participant

    Eudoxus wrote:

    Būsim tomēr godīgi. Win 7 nav TIKAI izlabota Vista. Protams, tā ir būvēta uz Vistas pamatiem, bet kas gan tur slikts. Apple jau cik jaunas OS ir izlaidis uz viena un tā paša pamata.

    Vai tad tavuprāt visiem vajadzēja joprojām sēdēt pie tā antīkā XP?


    Ej nu ej, kas tad tur vēl ir tāds tik ļoti īpašs?

    Winxp ir aizvēsturisks jau vismaz pēdējo piecgadi, bet tāda nu ir tā maikrosofta politika – slaukt tos muļķus, kas pērk maikrosofta sviestus, līdz galam.

    Kas tev nepatīk ābola mac os? Pie tā ka bāzēts uz bezdes, attiecīgi arī attīstās – evolūcija nevis kā maikrosoftam – hvz kas, bet maikrosofts to parasti pasniedz kā revolūciju 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 53 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā