Ar Windows 7 jau nopelnīti 1,5 miljardi $

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Ar Windows 7 jau nopelnīti 1,5 miljardi $

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 53 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #215179
    msh
    Participant

    Eudoxus wrote:


    Tu laikam neko neesi dzirdējis par ergonomiku, usability un tādām lietām. Vai arī izliecies par stulbeni?


    Ergonomiku piedod pareizs ķeblis, pele, klava, monis. Jeb varbūt tu esi tas, kas izliekas? 😀 Piemēru studijā kā OS ietekmē ergonomiku 🙂

    #215180
    Wuu
    Participant

    msh – nu ietekmē gan 🙂

    #215181
    natolv
    Participant

    msh wrote:

    Eudoxus wrote:


    Tu laikam neko neesi dzirdējis par ergonomiku, usability un tādām lietām. Vai arī izliecies par stulbeni?


    Ergonomiku piedod pareizs ķeblis, pele, klava, monis. Jeb varbūt tu esi tas, kas izliekas? 😀 Piemēru studijā kā OS ietekmē ergonomiku 🙂

    Nu tad tā, ergonomika nu VISMAZÄ€K ir saistīta ar OS, tā ir vairāk saistīta ar To, kas atrodas starp krēslu un ekrānu, jeb savādāk, tā “Blīve” kas tur ļurkājas!

    #215182
    Evers
    Participant

    Ai ka derdzas šitā linuxistu vārīšanās, da sēdiet un lauziet savas rokas ar to linuxu, nebāziet citiem viņu acīs, kuri zin kas tas par zvēru un kuriem tas nu galīgi nepatīk un neapmierina viņu vēlmes.

    Man ar Windows ir bijis labi jau no W95 laikiem (tad vispār nebij reālu konkurentu MS’am) un ir labi arī tagad, ar Win7 arī man būs baigi labi.

    Man vienalga, ka softu ražotāji vainīgi ka netaisa softus priekš linux, vienalga ka draiverus dzelžu ražotāji priekš linux netaisa, un arī spēles priekš linux spēļu veidotāji, netaisa, jo man ir Windows un man ir labi, varu izdarīt pilnīgi visu ko sirds kāro bez problēmām un galvassāpēm. Kāpēc man būtu kas jāmaina?

    Un jā, Windows 7 es esmu noņēmies nopirkt, ir lietas, kas dažreiz izpelnās mana maciņa atvēršanos, pat tad, ja tās ir viegli dabūjamas pirātiski.

    #215183
    ob1
    Participant

    msh wrote:

    Eudoxus wrote:


    Tu laikam neko neesi dzirdējis par ergonomiku, usability un tādām lietām. Vai arī izliecies par stulbeni?


    Ergonomiku piedod pareizs ķeblis, pele, klava, monis. Jeb varbūt tu esi tas, kas izliekas? 😀 Piemēru studijā kā OS ietekmē ergonomiku 🙂

    Piemērs: nelauzts winXP piedāvā tikai dažas krāsu shēmas, kas latvišu acij ir nebaudāmas… a kāda var būt ergonomija, ja krāsas šķības?

    Par DOS arī pastāstīt?

    #215184
    McAnder
    Participant

    Evers wrote:

    Nezinu kādas kaktu programmas gan neiet uz w7, bet man gāja pilnīgi viss nepieciešamais bez jebkādām problēmām. Kaktsoft jūzeri lai lieto XP.

    9.0 Vegas un kodeki ir kaktu softs pēc taviem vārdiem 😀

    #215185
    Evers
    Participant

    Vegas galīgi neatzīstu, lietoju Pinnacle Studio 12 Ultimate

    Kodeki? WTF!? Ar kodekiem problēmu nav bijušas nekādu. Nu kaktu kodekus nelieku , lieku tikai K-Lite Codec Mega Pack un kā alternatīva – VLC. 🙂

    #215186
    Wuu
    Participant

    Evers tu nemaz nevari atzīti jo “From US$599.95” un vispār Pinnacle Studio ir iesācējiem, salīdzināt tos abus nevar 🙂

    #215187
    Evers
    Participant

    Shishkebabs :>

    Personīgi pazīstu 3 gabalus mājas video profesionāļus, kas montē filmētos ceļojumus, pasākumus utml. Un to dara tieši ar Pinnacle 🙂 (Pats tāds pro vēl neesmu) Tiem, kas nezina, Pinnacle turklāt tagad ir sevi pierādījušā Avid dzimtas turpinātājs.

    Nezinu kas tur tajā Vegasā ir, varbūt komplicēts interfeiss dažiem liekās, ka tas ir kautkas “krutāks” par to kam ir civilizētāks interfeiss. + Vēl neciešu, ka pašam jāmeklē un jākrāmē visi plagini un citi nepieciešamie pričendāļi.

    P.S Kā tu starp šīm programmām vari salīdzināt “krutumu” pēc cenas, ja 0 kapeiku vērto linuxu cel augstāk par dārgo Win? 😀

    #215188
    Wuu
    Participant

    Nē iegāju yotobe un paskatījos video kas veidoti uz Pinacle un kas uz Vegas 🙂

    #215189
    Kon
    Participant

    Pastāsti vairāk par krāsu shēmām -_-

    #215190
    msh
    Participant

    ob1 wrote:

    Piemērs: nelauzts winXP piedāvā tikai dažas krāsu shēmas, kas latvišu acij ir nebaudāmas… a kāda var būt ergonomija, ja krāsas šķības?

    Par DOS arī pastāstīt?


    Par kādām krāsu shēmām tu runā – explorera vai moņa? Neatkarīgi no tā, par ko tu runā, sev es neko nemēdzu mainīt. Vienīgi izšķirtspēju un, jā, manā gadījumā abu moņu bildes sadalījuma režīmus. Bet tas jau ir atkarīgs no draiveriem, šajā gadījumā kaut kādas 9x.xx forcewares.

    Pagaidām savu tuvāko radinieku dēļ joprojām uzskatu sevi par latvieti bet ja nu tu saki ka neesot baudāmas… 😀 😀

    #215191
    ob1
    Participant

    msh, tu prasīji piemēru par ergonomiku, es iedevu. a ko tu uz sava kompja lieto, man pie kājas.

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 53 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā