Atkl

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD Atkl

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 40 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145757
    samurajs
    Participant

    Tavi Windows slavinâjumi vairâkâs tçmâs rosinâja mani uzrakstît Tev pâris vârdus…

    Saproti, ir cilvçki ar klerka domâðanu un ir cilvçki ar inþeniera domâðanu. Es nenosodu Tevi par to, ka esi Windows cienîtâjs. Mûsu sabiedrîbai ir vajadzîgi arî klerki, menedþeri, uzòçmçji… un tieði tiem Windows arî ir domâts – âtrs, çrts, no 1.skata vienkârðs… pietiek ar câïa smadzençm IT jomâ;) Pie tam ir iespçja izdot papildu naudu par antivîrusu aizsardzîbu, daþâdâm maksas programmâm utt. un tas viss rada ilûziju: mans krâns ir milzum liels, jo es tanî esmu milzum daudz investçjis!

    Tu varbût teiksi – es netçrçju naudu ne santîma, visu nozogu! Bet vai neesi dzirdçjis, ka zagt nav labi? Nu labi, tas mazâkais, pârdzîvosim… Bet taèu pienâks laiki, kad nozagt vairs nevarçs, tâpat, kâ tas jau ir ar maksas kabeïtelevîziju!

    Savukârt NIX ir piemçrots cilvçkiem ar pçtniecisku inþeniera domâðanas veidu, un, tikai pateicoties ðâdiem cilvçkiem, Tu pie sava iecienîtâ Windows vispâr esi ticis! Es nebût neapgalvoju, ka Linux un BSD ir pati pilnîba, bet ðîm OS ir tas milzîgais pluss, ka tâs ir atklâtas un ïauj mums mâcîties un tâs studçt, un pilnveidot. Un lîdz ar to tapt gudrâkiem (ko nu par Windows nekâdi nevar teikt).

    Saprotu un sagaidu, ka pâr manu galvu drîz vien nâks samazgu spaiòi… Bet no otras puses – ar katru dienu vairâk saprotu, ka mana izvçle instalçt arî Linux uz PC ir bijusi pareiza.

    #167931
    Mr.Death
    Participant

    idiots :D:D

    #167932
    shady
    Participant

    Es palîdzçðu Edgaram ar citâtu..

    https://linux.edu.lv/index.php?name=News&file=article&sid=420

    :DDD

    #167933
    Valodja
    Participant

    Edgars wrote:

    idiots :D:D


    Apbrînoju Edgara domu gâjienu… :duno: :duno: :duno: :duno: :duno: :duno: :duno:

    #167934
    Mr.Death
    Participant

    nç es ar to idiots nedomâju domu gâjienu 😀 tas jau pats par sevi saprotams ka linux ir sûds ar kuru var tikai aizsmçrçt serverus, un tâpat ja kâds gribçs – ielauzîsies. Mhm. es teicu idiots par samuraju, jo viòð ir tâ aizrâvies ar savu inþinierisko patriotismu, ka sâk apsaukâties gluþi kâ es :D:D:D:D:D ja Tu esi gudro pudeïbriïnûìu forumos sasmçlies visâdas gudrîbas, tas nenozîmç ka vari mçtâties ar apvainojumiem ka windows lietotâji ir lâmes. Tu pats esi lâme ja jau uzskati windows par tik drausmîgu OS un nemâki ar viòu apieties kâ nâkas. :win:

    P.s. Ja cilvçki mûsdienâs nezagtu – viòi nojûgtos.

    P.s.s. Paskat tik! Kâ tik sâk runât par Hujinux uzreiz uzrodas visi pingvînpokemoni ar saviem orginalajiem avatariem un sâk pïûtît pretî. 😀 :win: :die:

    #167935
    Loading
    Participant

    Quote:

    IT portâls pozitîvi domâjoðiem cilvekiem

    Neizskatâs, ka ðîs tçmas mçríis ir radît pozitîvismu.

    Kâ ir labâk? Vest maðînu uz servisu vai labot paðam?

    #167936
    Mr.Death
    Participant

    Nu ko Tu Loading… te jau tikai tâda domu apmaiòa.. :money: :duno: 😀 😀 😀

    #167937
    usins
    Participant

    Teikðu tâ- katram vairâk patîk sava patiesîba. Manuprât, ja mâk rîkoties ar datoru jebkura OS bûs piemçrota, tikai jamâk piemçroties un tas arî viss.

    Samuraj- kâ linux atbalstîtâjs es tev daïçji piekrîtu. Nu arî edgaram maza patiesîbas deva ira.

    Â jâ edgar- vai tu redzi kâdu pingvînu, tux manâ avatarâ??? nebût nç- esmu just user.

    Â un vçl viena lieta- mçs domâjam pozitîvi, bet katrs pa savam :rofl: .

    #167938
    samurajs
    Participant

    Es kaut kâ savâ vçstulç neveltîju Edgaram nevienu personîgu apvainojumu, visi jçdzieni bija vispârîgi. Bet ja viòð tâ, varu pateikt arî ko personîgâku:

    Tu sapûsi savâ Windows vidç, un Tava smadzene atrofçsies rekordîsâ laikâ.

    Nav jau runa par to, ka nolâpîtais Win bûtu îpaði slikts, bet par to, ka viss tas, kas neatrodas attîstîbâ, lemts bojâejai.

    Microsoft 5 gadus dzemdçja Vistu… Kas sanâca? Vanckars, ko neviens labprât neliek uz sava PC, bet gaida mistisku servispaku, kurâ bûs aizlâpîtas n-tâs kïûdas… par to jaunas Linux distras iznâk 2x gadâ.

    Es neslavçju un nenopeïu ne Win, ne NIX (jo katrai savi + un -), un lietoju abus, bet mietpilsoòus, kuri iecçrt zobus asfaltâ un tad izmisîgi spirina pakaïkâjas – es vienkârði nedaudz nicinu. Jo tie ir mietpilsoòi. Kâpçc kustinât smadzeni, ja vieglâk nozagt?

    #167939
    Mr.Death
    Participant

    Quote:


    Tu sapûsi savâ Windows vidç, un Tava smadzene atrofçsies rekordîsâ laikâ.

    ko lai saka… :D:D:D idiots! /me smejâs…

    vai Tu âkst tieðâm nesaproti ka man nav svarîgs tas ko Microsoft izperç katru gadu. Es lietoju windows XP, man patîk windows xp, es rçíinos ar windows xp un pateicos tam par tajâ iebûvçto Notepad, uz kâ katru darbadienu drukâju aizvien jaunâm mâjas lapâm kodus. Es arî principa pçc nelietoju Vistu, jo zinu ka tâ ir sûds. Nu un? Linux distributîvas taèu arî visas nav tik dievîgas un meþonîgi labas, lai gan mans personiskais viedoklis pilnîbâ saka nç tâs OS eksistencei kâ tâdai. Man ir svarîgs darbs un produktivitâte, kâ arî âtrums un pats galvenais rezultâts, nevis sçdçðana uz linux, un nemitîga savu nelâmiskuma (:die:) tieksmju apmierinâðana. Turklât zogu tikai mâjâs un neuzskatu pat to par zagðanu 😀

    Un nç.. Microsoft attîstâs… WXP nâk jauni updeiti, microsoft mâjas lapa kïûst aizvien labâka, viòi pat sadarbîbâ ar MAC ir izdevuði jaunâs paaudzes web-tehnoloìiju Silverlight. :money:

    #167940
    Tvinky
    Participant

    Tas jau nekas, ka MS nospçra MAC kodu (tikai MAC bija attapies un pârkodçjis 90 gada MacOS intercall valodâ, jo atklâja, ka viòiem ir MS spiegs). Un visu to pârrakstîja uz C++ MS, un tikai pçc gada atklâja, kas par lietu 😀

    Tâka draudzîba viòiem ïoti jauka 😀 MS tik idejas sper no OpenSource, vajag ieviest jaunu licenci, tb, lai OpenSource priekð GNU/Linux un BSD, bet ja izmanto MS tad sodît ar naudas sodu 🙂 Tikai viòi jau savu kodu nedod nevienam, ganjau tur kaut, kas ir paòemts 😀

    Kâ piemçram no OpenOffice ideja par xml apvienoðanu ar dokumentu kura jau bija no pirmâs OpenOffice versijas tagad parâdijâs arî MS Office 2007 😀

    P.S Imho tie zog un citi zog no tiem – shit vârdu sakot 😀

    #167941
    nitro
    Participant

    Edgars wrote:

    idiots :D:D

    +1

    #167942
    Jancāns
    Participant

    Man ðis forums iepatikâs, jo, kad kâds runâja par operçtâjsistçmu, netika aizsâkti svçtie kari starp daþâdu OS lietotâjiem (piemçram datuve.lv: kad bija raksts par sun un canonical, par tçmu bija labi ja 5 komentâri, pârçjie 1xx par to kura OS labâka); un nevaig to sabojât.

    Samuraj, ðitâdâveidâ tu neko labu nepanâksi. Labâk lai katrs lieto ko grib un miers. Kâpçc kâdam bûtu vaidzîgs kaut kas jauns, ja esoðais strâdâ ideâli (lasît: apmierina lietotâja vçlmes)?

    #167943
    usins
    Participant

    Jancân- kâdreiz palasi forumu un sapratîsi kapçc ðis topiks vçl pastâv un vçl nav slçgts. VNK Edgars vienu brîdi pârâk atklâti nod*** linux. Nu labi, lai nîst :grr: man jau pie vienas vietas. kas kam tuvâks, bet nevajag par katru topiku kur nix iesaistîts nolikt gan user gan OS. espiemja kaads lieto Windu un problçma es cenðos palîdzçt, ja nç tad cenðos neko stulbu nepostot.

    #167944
    Mr.Death
    Participant

    Muahahahhaaaaa :D:D:D:D:D Dâmas un kungi, kâ jums patîk mans jaunais avatars? :rofl: :money: :duno:

    #167945
    usins
    Participant

    Edgars wrote:

    Muahahahhaaaaa :D:D:D:D:D Dâmas un kungi, kâ jums patîk mans jaunais avatars? :rofl: :money: :duno:

    Savdabîgs 😀 bet nu ja kas newar cieòu aizskaroðus likt 😀

    Bet nu lieto ja vçlies sev ne visai mîïus PM.. domâju, ka tâdi bûs. Ahh man jau apnîk te runât…

    #167946
    zhagis
    Participant

    usins wrote:

    VNK Edgars vienu brîdi pârâk atklâti nod*** linux.

    Nu bet tas taèu ar likumu nav aizliegts.Ja cilvçks var to pamatot,tad lai kritizç.

    Auto forumos regulâri strîdas Audi/BMW fani.Vai tapçc zâle nav tik zaïa?

    #167947
    usins
    Participant

    zhagis wrote:

    usins wrote:

    VNK Edgars vienu brîdi pârâk atklâti nod*** linux.

    Nu bet tas taèu ar likumu nav aizliegts.Ja cilvçks var to pamatot,tad lai kritizç.

    Auto forumos regulâri strîdas Audi/BMW fani.Vai tapçc zâle nav tik zaïa?


    Nç nu lûk tâs vçstules parâdîðanâs iemesls arî ir. Vnk ja jau interesç kapçc tâds topiks

    #167948
    Mr.Death
    Participant

    Es aizieð uzfârît kafiju un ta jûs man vçl dabûsiet atsaldçtie pingvîni :die: :win: :die:

    /me sâkâs kara murgi… :grr: :grr: :grr: :win: :win: :die: :die: :wtf: :wtf: :wtf: :die: :die: :win: :win: :duno: :duno: :duno: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

    #167949
    nitro
    Participant

    Edgars wrote:

    Muahahahhaaaaa :D:D:D:D:D Dâmas un kungi, kâ jums patîk mans jaunais avatars? :rofl: :money: :duno:

    -1

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 40 kopumā)
  • Tēma ‘Atkl’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā