briidinaajums operas un foxit programmatuuras lietotaajiem

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra briidinaajums operas un foxit programmatuuras lietotaajiem

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148206
    drunk_lizard
    Participant

    domaaju, ka sjitai beernudaarzaa taadu iipasji daudz nav, bet tomeer

    manis augstaak mineetais programmatuuras savienojums ir ievainojams ar pdf eksploitu, visdriizaak sjo https://ithreats.net/2008/06/03/inside-exploited-pdf/

    atverot inficeetu pdf dokumentu tiek iedarbinaats Win32.parite.2 taarps.

    skaade liela, mhhh, kameer totalkomanders izdomaaja pazinjot par iespeejamo virusa klaatbuutni, tas jau bija paspeejis paari par 700 exe failos pierakstiities.

    informaacija tiiri tiem, kuri, taapat kaa es, neizmanto uz win antiviirusu un straadaa ar admina korkaam…

    cheers

    #191772
    samurajs
    Participant

    Paldies par info! Ziepes patiešām lielas ja šo saķer. Var sabojāt visus exe failus, un tos atjaunot pilnībā nevar ne ar ko…

    Var palasīt par šo lopu: https://www.estav.ru/news/2004_01_17.htm

    #191773
    krisis32
    Participant

    ja paldies par infu.. a antivirus vinju atrod ?

    #191774
    samurajs
    Participant

    Atrod, bet šis ir p2p tipa tārps, arī failapmaiņā var atrauties. Sinonīmi:

    P2P-Worm.Win32.SdDrop.c (Kaspersky Lab) is also known as: Worm.P2P.SdDrop.c (Kaspersky Lab), W32/Pate.dam (McAfee), W32.Pinfi (Symantec), Win32.Parite.2 (Doctor Web), W32/Parite-B (Sophos), Win32/Parite.B (RAV), PE_PARITE.A (Trend Micro), Worm/SsDrop.P2P.C (H+BEDV), W32/SdDrop.C (FRISK), Win32:Sddrop-B (ALWIL), Worm/Sddrop (Grisoft), Win32.Worm.P2P.SdDrop.C (SOFTWIN), Worm.SdDrop.A (ClamAV), W32/Parite.B (Panda), CRYPT.WIN32 (Eset)

    #191775
    Creep
    Participant

    Dieva dēļ, kā šitā maitas uppuris iesaku izsargāties no tā ķēma kā vien var. Pēctam būs lielas problēmas tikt vaļā…

    #191776
    drunk_lizard
    Participant

    nu jaa, probleemas biku ir :>

    pasju taarpu nolikvideeju, bet upuru rindaas ir ierakstiiti msconfig.exe, mpc…

    iisti uz sitiena vairaak arii neko nejuut…

    kaadaa valjas briidii buus jaasarepairo 🙂

    #191777
    azazul
    Participant

    Hehe … kāpēc web jūzerim būtu jābūt tiesībām rakstīt EXE failus ?

    Vai kāds var šo man paskaidrot ?

    Es nespēju pat apjaust, cik debīlam ir jābūt lai lietotu p2p vai netu ar admin-accountu.

    #191778
    drunk_lizard
    Participant

    kas ir web juuzeris?

    un jaa, piever paaksti! mana kaste, kaa veelos, taa arii straadaaju!

    es tak nenaaku un negaudoju – help, help!!! ko man taga darit/11

    #191779
    iKey
    Participant

    Š ito zarazu biju noravis pirms 4-iem gadiem, vēl nebija neta, un biju aizsitiepis HDD pie radagabala, kurš bija tāds pats kā ķirzacēns – nelietoja AV un šancēja ar admina akountu.

    #191780
    KaNeiet
    Participant

    AV jau nu nekādā gadījumā nav panaceja, drīzāk jau maldīgas drošības sajūtas radītājs, bet atvērt pdf pārlūkprogrammā – slikta prakse.

    #191781
    Aldis
    Participant

    Un ar admin progam kur tad mes liksimies, ja ne uz datora stradasim? Ja katru attalinato pieeju.. u.t.t… antivir uzskata par virusu, ja ne izdzesh, tad sablokjee connectionus.. un tamlidzigi! 😀

    Paldies d_l par informaciju, zinashu ka japiesargaas! 🙂

    #191782
    shady
    Participant

    Aldis wrote:

    Un ar admin progam kur tad mes liksimies, ja ne uz datora stradasim?


    Ir tāda fīča windowā “Run As“. uzspied uz programmu, kuru vajag darnināt ar admina tiesībām, palaid run as + admina acc + pw un miers. Admin kontā ielogoties vajag tikai tad, ja nu ko baigi vajag konfigurēt sistēmā.

    #191783
    Aldis
    Participant

    shady wrote:

    Aldis wrote:

    Un ar admin progam kur tad mes liksimies, ja ne uz datora stradasim?


    Ir tāda fīča windowā “Run As“. uzspied uz programmu, kuru vajag darnināt ar admina tiesībām, palaid run as + admina acc + pw un miers. Admin kontā ielogoties vajag tikai tad, ja nu ko baigi vajag konfigurēt sistēmā.

    Mēs ne vienu un to pašu laikam domājam! Admin programmas biju domājis kā piemēram Radmin.. e.t.c… serveru, web administratīvas programmas – kuras lerumu neatbalsta antivirusi!!! 🙂 (oki – skaidrs viss)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā