Dators pēdējā laikā pēkšņi izslēdzas!

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU Dators pēdējā laikā pēkšņi izslēdzas!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #162138
  Mini3D
  Participant

  Māteplate vesturiska,bet visi kondensātori izskatās labi! https://wasp.kz/articles.php?article_id=538

  Kompis kadas 5 min padarbojas un atsledzas no sistēmas paliek tik CPU Fan griezoties .Piespiedkartā atslēdzot/no jauna ieslēdzot sanāk startēt WIN7 ,bet pec 5 min tas pats~!

  Kas šīm lēcies…temparaturas visas ne augstākas par 46…..Pirms tam paradījās uzkaršanas vaina…Kas varētu radīt šādu gļuku

  Tagat ieslēdzot panēsās ar mainīgu pīkstoņu un izlec šāds paziņojums https://failiem.lv/down.php?i=vvhbw5qh&view tur kas ar CPU…? BIOSa atrodoties jau 20 min…kompis neizsledzas,bet tas jau nav vairs sistēmā…

  #325818
  barkley128
  Participant

  Piefiksē KÄ€ pīkst, gari, īsi pīkstieni, to skaits. Pēc tam uzmeklē savam BIOS beep codes un redzēsi kas viņam nepatīk. Cold restarti parasti ir dēļ BIOS, varbūt arī BSOD, bet neizskatās pēc tā.

  EDIT nelabošu komentu, varbūt info vēl tev noderēs, taču bildē ir skaidri redzams – CPU pārkaršana. Nomaini pastas, iztīri un skaties kas notiek.

  #325819
  ruukjis
  Participant

  ar laku mašīnu atleci tai laikā kad vēl kompis strādāja un sit sev pa rokām līdz šodienai katrreiz, kad gribas kompi ieslēgt un šodien tev viņš strādātu.

  #325820
  Mini3D
  Participant

  Quote:

  Piefiksē KÄ€ pīkst, gari, īsi pīkstieni

  Viens pagrš mainīgiem toņiem tas pīkstiens lidz izlec foto redzamais….

  #325821
  samurajs
  Participant

  Liekas, ka daži biedri alkst pēc karaliskā Klauna titula? The show must go on… nāksies vien dot…

  #325822
  ruukjis
  Participant

  Ja tu to tēmē manā virzienā, tad es tikai citēju paša autora tekstu, kur viņš bija iepostējis šeit kā varen asprātīgu padomu (tagad gan izdzēsis):

  https://notepad.lv/forums/19307/atgut-dzestos-datus/

  #325823
  samurajs
  Participant

  Nē, tas tēmēts uz MiniKluci un Haiduk. Es te jau patīrīju postus.

  #325824
  Haiduk
  Participant

  nodzēsis tekstu: izslēdzas, atslēdzas un griežas! aleluja.

  https://www.youtube.com/watch?v=do25DPF86Po

  #325825
  Mini3D
  Participant

  Kompim vaīgs bija barošanas bloks,tas nekas ka jauns,bet lētais…Ieliku vecu labu brendu…kompis darbojas,bet paradijās blakus kaite,pie draiveru uzliksānas,izmet zilo logu…”memori …..”Ramus un ram slotu vietas mainot nekas nemainās,,,tātad čipsets,vai kada no iekārtām lāgo

  #325826
  m_janis
  Participant

  Ja tev vēl pietiktu prāta iepostēt zilo logu errora tekstu, vai bildi, nevis vienu vārdu, varbūt arī rastos kāda skaidrība.

  #325827
  oyo
  Participant

  es tik domāt ka stulbi būtu nevainot plati un miers. Būtu visu saspraudis uz citas plates un čekojis. – barokli atrada ”labu’, tad nu daudz variantu vairs nav…

  bik nesaprot šito laukumājas pišu – te par katru tavu kaimiņu drīz būs raksts lkm. Tjip ‘pieprasītākais’ datorspec savā km^1..- kuram ne čuja, ne ņuha…. nu tad kakova huja ? kas pa pagastu, moš Vējonim jāraksta, lai pastiprināti sāk dažās pamatskolās informātiku mācīt. – moš pēc gadiem diviem salasīs pirmoskolas IT tech, kuri salabos visu tevis pagastā sa*isto.

  Galu galā – ir tādi kas dzird dzird pa ausu galam un jūtas speci,-un tādi kas paši urbj un saprot problēmu. Š itas gadījums bik nenopietns – viņam var sejā grūst, bet jēgas nekādas- smadzenes otrā gālā. Atvainojos iepriekš, tač šitie temati mazliet cepī un visi šitie topiki, kas sākas ar- ‘guess whaaa/dators neslēdzas’ – dedzina, … nu toč dedzina.. varbūt probēma progresē …. pa vissu pagastu )

  #325828
  Anonīms
  Neaktīvs

  Nodeklarē savu domu saprotamā valodā.

  #325829
  Mini3D
  Participant

  Quote:

  Būtu visu saspraudis uz citas plates un čekojis. – barokli atrada ”labu’, tad nu daudz variantu vairs nav…

  Kur tad tos integrētos dzelžus čekos,tev izpūtējā…

  Tak kompis sen lido…..integretais audio čikojās jo liekot audi draiveri izmet zilo ekrānu…Risinajums ielik PCI adio karti un miers….

  #325830
  m_janis
  Participant

  Patiesībā pareizais risinājums – iemācīties pareizi instalēt pareizo draiveri. Vai iedot datoru kādam, kurš vismaz kaut cik sajēdz, ko dara, nevis par katru sīkumi sūdzas forumā.

  #325831
  Crow
  Participant

  Quote:

  audi draiveri


  Pamēģini BMW draiverus. Būs cēliens, otvečaju.

  #325832
  Mini3D
  Participant

  pietiks ar zaz….

  #325833
  Mini3D
  Participant

  Tu nu gan petuxxs…kā var ražotaaj draiveri nepareiz no orģenal diska uzlikt…Ei pie sava meister un atsūc šim kreiso olu:D

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā