Domēna pārreģistrēšana

Sākumlapa Forumi Software Internets, P2P un Serveru programmatūra Domēna pārreģistrēšana

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157202
    re-mix
    Participant

    Kāds varētu pateikt kā labāk rīkoties.

    Pirms pāris gadiem savas nezināšanas pēc reģistrēju .com domēnu vienā no vietējiem kaktu (kaku) kantoriem. Ir pienācis kārtējais abonēšanas maksājums, bet gribēt to jau darīt kādā no zināmajām un stabilām ārzemju firmām.

    Bet ar šiem vietējiem nekādi nevar vairs sazināties, epastus ignorē jau pāris nedēļas. A reģistrācija beidzas jau 16 oktobrī.

    Es kaut kādā veidā varu “pārcelties” pie citiem bez viņu starpniecības.

    Whois’ā ir mans vārds uzvārds un tel. nr.

    #290573
    Lielkuilis
    Participant

    Ja jau esi atradis kādu citu firmu, tad vari pie viena arī apjautāties, vai un kā šie var Tavu domēnu savākt savā pārziņā.

    #290574
    usins
    Participant

    Kas ir norādīts pie domēna vārda lietotāja un maksātāja? Ja Tu, tad vienkārši sūti oficiālu iesniegumu com ierakstu provaiderim, lai maina tavu administratoru, un nosauc to uzņēmumu vai vnk izveido sev Lietotāju un lai Tevi ieliek par adminu un tad jau pats vic ierakstu maiņas ko vajag

    #290575
    re-mix
    Participant

    Atradu savu gala provaideri kurā tad mans domēns reģistrēts. Piereģistrējos pie viņiem, uzjautāju ko darīt, a tie saka griezties pie resīlera, respektīvi pie vietēja kaku kantora kurš ar mani vairs nesazinās. Tā i nezinu ko darīt 🙁

    #290576
    Lielkuilis
    Participant

    Varbūt pastāsti arī citiem, kas tas par kaku kantori, kas atsakās komunicēt, lai tauta zin savus varoņus. Varbūt tā bode beigusi pastāvēt?

    #290577
    re-mix
    Participant

    no.lv (SIA SalviNET)

    Kontaktu un tel. viņiem nekādu nav (vismaz mājaslapā to publiski neuzrāda). Sazināties tikai var caur saziņas formu vai hlepdesk formu. Jau pāris gadu ar viņiem mokos, kādreiz vēl NEDĒÄ€ĻAS laikā atbild, bet tad uzdod pretī kādu jautājumu un gaidi vēl nedēļu. Nerunājot jau par viņu gļukaino hostingu un vēl visādas problēmas ar MX ierakstiem utt.

    Vot apnika un gribu tikt no viņiem vaļā, palika vēl tikai domēna reģistrācija, bet nu jau 2 nedēļas neko neatbild. Sūta tik rēķinu lai apmaksāju domēna nākamo gadu ar piebildi ja nemaksās nodos parādu piedzinējiem un soda procentus. Smiekls nāk, ja nebūtu tik bēdīgi…

    #290578
    jurgenz
    Participant

    https://salvinet-sia.infolapa.zl.lv/

    Quote:


    Tālrunis 22150806

    Juridiskā adrese Rīga, Zentenes iela 19-31, LV-1069

    #290579
    dzhonsons
    Participant

    Quote:

    Sūta tik rēķinu lai apmaksāju domēna nākamo gadu ar piebildi ja nemaksās nodos parādu piedzinējiem un soda procentus.


    OMG, kā tā var!? :>

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā