Firefox nocrašoja, bet joprojām ir lielisks!

Sākumlapa Forumi Software Pārlūkprogrammas Firefox nocrašoja, bet joprojām ir lielisks!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157691
    E-500
    Participant

    Rakstīju komentu Notepadā, pēkšņi BAAC pārlūks pazūd un piedāvā nosūtīt crasha informāciju, uzspiežu atcelt, un atverās lapa kurā rakstīju komentāru ar visu tekstu formā, nekas nebija pazudis.

    Lieki piebilst ka pirmais krash pa kādiem 3 gadiem un tiešam spridzelīgi, ka atjaunoja komentu.

    ♥ Firefox ♥

    #293648
    Crow
    Participant

    Kā pie pilna prāta, kādam vispār var patīk Firefox. Dievs pasarg!

    Īsāk sakot…

    [img]https://img3i.www.spoki.lv/upload/articles/48/489277/images/Harijs-Potters-1.jpg[/img]

    *cough*

    Firefox ir vēl lieliskāks nekā jūs domājat! Ja tas nekrašo, tā nav pilnvērtīga, mūsdienu standartiem atbilstoša programma. Bet Firefox – to tāpēc var arī manuāli nokrašot! 😀

    [img]https://i.imgur.com/1hSmI.png[/img]

    ♥ Firefox ♥

    #293649
    E-500
    Participant

    Nekādu Nightly Tester speciālo krašošanas tooli nelietoju un nav arī vajadzības tādam lietām. :]

    Esmu diezgan nesaudzīgs brauzētājs, bet stabilitāte un atkopšanās vienkārši priecē. Sajūsmināja, ka beidzot arī Firefox nokrašoja, ko nemaz tik bieži, man nenākas redzēt.

    Stabilākais, elastīgākais un funkcionālākais pārlūks, manuprāt.

    ♥ Firefox ♥

    #293650
    valters.vasilis
    Participant

    Man kaitina Firefox inerce. Kamēr lapa sāk iekustēties. Tā nobīde ir vienkārši kaitinoša.

    #293651
    E-500
    Participant

    Ja pareizi sapratu tu par bezaiztures pārzīmēšanu, tā ir gaumes lieta, tas ielādē pilnvērtīgāku lapu upurējot mazliet ātrdarbības sajūtu. Dažām lapām tas nāk par labu, citām nē. To var ieslēgt iekš about:config.

    #293652
    Aldis
    Participant

    Mani atkal kaitina kad lapa netiek aizturēta ielādejot, tad viņa kamēr ielādējas paspēj sekundes laikā ka transformers nomainīties visādās formās.. 😀 Operai bieži tā gadās. 😀 😀

    #293653
    _Mo3_
    Participant

    Tieši paša FF kreš man ar nav bijis ievērojamu laiku, bet stulbais Flash plugins gan samērā bieži krešojās!

    #293654
    usins
    Participant

    Par to manuālo krešu, tas domāts, lai izstrādātājs redzētu, kas paliek pāri no sessijas pēc kreša un vai ir draudi zaudēt sensitīvo info.

    Bet nu krešo visi pārlūki. Piemēram Chrome uz Win8 ir ptroblēmas ar 1080p video caur FLASH

    #293655
    Nettwerk
    Participant

    Firefox tikai un vieniigi kaa labaakais paarluuks man datoraa… Chrome ar savu pa***** dizainu un visaadaam kakaam ir drausmiigs. Opera neatbalsta dazhus plaginus deelj kaa nelietoju. Un drausmiigais torent vilceejs ir operaa kas man kretinee…

    #293656
    Jaunzems
    Participant

    Kāpēc nelieto IE? Microsoft ne līdz galam samaksāja?

    #293657
    valters.vasilis
    Participant

    Viņš noteikti lieto un gūst vislabāko pieredzi lejuplādējot citus pārlūkus pēc datora pārinstalēšanas. Beauty of the web, kā sacīt jāsaka 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā