Ford scorpio (cerams administrators nebārs)

Sākumlapa Forumi Tehnika Auto Lietas Ford scorpio (cerams administrators nebārs)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150043
    jupis
    Participant

    sveiki forumieši !

    Gribēju uzjautāt, vai kāds nezin kādu saitu kurā varētu dabūt informāciju par ford scorpio 1992 gada 2.9 motoriem.

    ideja ir tādu motoru iekrāmēt sedanā kurā pirmstam ir bijis 2.4 vai 2.0 motors 🙂

    varbūt ja kāds no šeit esošajiem kautko tādu ir darījis 🙂 var padalīties info 🙂

    #218722
    RicoPico
    Participant

    http://www.iauto.lv forumi neder?

    #218723
    msh
    Participant

    Tur šis jautājums būs apmēram tāpat iederīgs kā šeit 😀 Viduvējais iauto jūzeris ir servisu apmeklētājs un pašrocīgi labi ja kādu sīkumu izveic. Vai tiešām latvijā nav neviens fordelistu forumiņš? Kaut kāds sieristu forumiņš toč bija, gan tur par sarežģītākām elektronikas lietām vienu aci iemetot ieraudzīti ieteikti prikolīgi risinājumi, bet šajā gadījumā aktuālāk būtu visādu mezglu saderība.

    Tu no viena skorpja taisies likt uz citu tādu pašu? Donors tev būs vesela mašīna jeb tu taisies pa daļām lasīt? Ar tehniskiem sīkumiem gan tev palīdzēt nevarēšu, es fordeļus labāk redzu braucam uz tolmetu nekā pa ielām 😀

    P.N. PicoPico, tu varbūt esi iauto lietotājs? 😀

    #218724
    jupis
    Participant

    nu man pašam ir ford scorpio 2.9 crosower bet izrūsējis jēga metināt tuvu 0. gribu parastajā sedanā ielikt motoru no sava jo man ir automāts gribu manuāli itkā forumos raksta ka varot a kā un kādim motoriem kādiem gadiem nekā nezin neviens. gribās zināt lai nebūtu nekas diži j’metina jābūvē utt jo baigo pārbuvi veidot negribas 🙂

    #218725
    Evers
    Participant

    Visticamāk tev jāiet ar kādu spečuku aci pret aci izrunāties, ideāli ja rados kāds

    #218726
    jupis
    Participant

    jā bet tur jau tā lieta ka rados tāda nav un tāda īsta spečuka arī neviena nav 🙁

    #218727
    samurajs
    Participant

    Autoram: admins nebārs, bet vajag ielikt Forumā pareizā vietā tēmu: “Auto lietas”!

    #218728
    jupis
    Participant

    atvainojos ātrumā lasot pāri neieraudzīju 🙂 tādu sadaļu

    #218729
    RicoPico
    Participant

    msh wrote:


    P.N. PicoPico, tu varbūt esi iauto lietotājs? 😀

    iauto lietotājs neesmu gan. Bet GTM GolfKlubs lietotājs gan.

    #218730
    msh
    Participant

    jupis wrote:

    nu man pašam ir ford scorpio 2.9 crosower bet izrūsējis jēga metināt tuvu 0. gribu parastajā sedanā ielikt motoru no sava jo man ir automāts gribu manuāli itkā forumos raksta ka varot a kā un kādim motoriem kādiem gadiem nekā nezin neviens. gribās zināt lai nebūtu nekas diži j’metina jābūvē utt jo baigo pārbuvi veidot negribas 🙂


    Tu gadījumā negribēji lietot vārdiņu “cosworth”? 😀 Tas vārdiņš attiecas uz motoru, nevis uz mašīnu kopumā.

    Paņem to “parasto sedanu” blakus un skaties vai motora un kārbas stiprinājumi sapas. Ja mainīsi, tad maiņas procesā redzēsi, nāksies paturēt tomātu vai tomēr dabūsi tik ļoti kāroto mešalku 😀 Kaut gan iesākumam ārzemju forumos der pameklēt kādas izmaiņas vajag motora vadībai lai tā darbotos ar mešalku – vai pietiek pārvienot pāris vadus kā, piemēram, vecākiem audī, vai pat jāmaina vadības bloks un kas tur vēl, kā, piemēram, jaunākiem audī 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā