Google: kas nekait būt gejam?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Google: kas nekait būt gejam?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 45 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151566
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_4215_1.jpg[/imgl]Skandāls izcēlies kompānijas Google darbinieku vidū: vadība ar atpakaļejošu datumu (2010.g. 1. janvāri) palielinājusi algas visiem homoseksuāli orientētajiem līdzstrādniekiem.

    Tas izskaidrojams ar to, ka visiem “dīvainīšiem” par obligāto medicīniskās apdrošināšanas polisi ASV jāmaksā vairāk. Plānots, ka geji un lezbietes pēc algu reformas “uz rokas” saņems vienādi ar heteroseksuālajiem kolēģiem.

    Googles vadība šo nekomentē, bet Fox News juridiskā analītiķe Lisa Vīla (Lis Wiehl) gan: “Š eit ir iespēja tiesu darbiem par apgriezto diskrimināciju, jo par vienādu darbu jāmaksā vienādi. Nevienam nav jāinteresējas par cilvēka ģimenes stāvokli, vai seksuālo orientāciju, jāņem vērā tikai darba rādītāji”.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_google_092f3_1.jpg[/img]

    Attēlā: ap 300 Googles “netradicionālo” darbinieku geju parādē nesen Sanfrancisko

    Avots

    #240075
    zivs
    Participant

    Tā neko jau – saņemt vairāk tikai tāpēc ka esi būtībā slims cilvēks … Eh, atceros laikus, kad par šitiem tūpļu bruņiniekiem neviens neko nerunāja un paši kaku stumdītāji tusējās savos pagrabos ar līdzīgi domājošajiem. Tagad šitos slimniekus pataisa bezmaz par svarīgākiem purniem kā seksuāli pareizi orientētos.

    #240076
    mobit
    Participant

    Sadzenam barā, nostādam pie sienas, un tālākais jau automātiski…

    Nekādas īpašas privilēģijas, atskaitot augstāk minēto, viņi pelnījuši nav. Tad jau sāksim maksāt impotentiem, par to, ka viņi darba laikā nedrāžas.

    #240077
    guitarman
    Participant

    Nu a tā nav diskriminācija ka dīvainīšiem jāmaksā vairāk par apdrošināšanas polisi? Pirmo reizi ko tādu dzirdu. Tad jau sanāk ka tā ir diskriminācija valsts mērogā… Izskatās ka tieši uz to google arī grib vērst uzmanību…

    Vispār kāda starpība ko cilvēki dara savā guļamistabā un kādēļ par to ir jāinteresējas valdībai vai uzņēmumam? Galvenais lai neplātās apkārt.

    #240078
    Tmkks
    Participant

    Pamanījāt, ka vairums no YT? 😉 😉

    #240079
    migors
    Participant

    Te gluži nav taisnība par to ka kāds diskriminē gejus, tieši otrādi darbojas princips: visi ir vienlīdzīgi bet daži ir vienkīdzīgāki. (ja kāds atceras Dzīvnieku fermu, kad cūkas sevi pasludināja par vienlīdzīgākām nekā citi)

    Runa ir par precētu pāru nodokli, kurš gejiem esot lielāks nekā parastām ģimenēm.

    Bet normāla ģimene audzina bērnus, kurš var izrēķināt cik izmaksā tāds viens sīcis un cik divi? Man tas maksā daudz. Turpretī geji vai lezbas bērnus netaisa un ja precas tad tikai sava prieka pēc.

    Tā ir diskriminācija jo kaku stumdītājiem atbildība ir tikai par savām kakām. Bet normālām ģimenēm par bērniem.

    #240080
    Crow
    Participant

    Atļauļos atgādināt cienījamiem kolēģiem, ka proktologa vizītes un profilakse noteikti nav lēts pasākums 😀

    Bet nu jā… manam Things To Hate About Google sarakstam pievienojas nu vēl arī homīšu atbalstīšana.

    Divi “kaku stumdītāji” nodarbojas ar sava veida seksu. Pirmais pēkšņi iebļaujas:

    – Vai kā sāp! Sāp taču!

    Otrais no aizmugures atbild:

    – Pacieties, esi taču vīrietis!

    P.S. Pret lezbietēm man principā nekas nav iebilstams, taču maksāt šamām vairāk arī neklājas :lala:

    #240081
    Imhoteps
    Participant

    Nja… CCCP laikos ar zarnmīļiem нецеремонились – Tvaika ielā apārstēja un uz 100.-to kilomentru aiz Rīgas, un tā, lai galvaspilsētā vairs nerādītos. Ja pieķēra vēlreiz – nosūtīja pie “īstiem vīriem” jau pēc pederastijas panta. Parādes? HA! Pat vispārdrošākajās fantāzijās nevienam petuham nekas tāds “neienāca galvā” (kas cits “ienāca” šad-tad).

    #240082
    azazul
    Participant

    Es varbūt kaut ko nesapratu .. bet vai tad no tā raksta nesanāk , ka, ja darbinieks ir homoseksuāls, tad viņ am “nauda uz rokas” pirms tam sanāca mazāk, jo apdrošināšana tak esot “obligāta”.

    #240083
    samurajs
    Participant

    azazul: a tur ASV ir vesela apdrošināšanas sistēma, kāda šeit nav, un tāpēc diez vai kādam ir pilnīgi skaidra. Jaunam, veselam, precētam, normālam cilvēkam, kas rūpējas par veselību, laikā saņem potes utml. par veselības apdrošināšanu jāmaksā vismazāk. Jebkurai riska grupai, kā arī neprecētiem maksa palielinās (bonus-malus princips). Jap, gejs pirms tam netto – uz rokas saņēma mazāk, bet brutto – tikpat. Tagad gejs brutto saņem vairāk.

    Vispār tur tā sistēma arī esot ne īpaši taisnīga, bet atradu ciparu, ka gejs vidēji gadā izdod 1069 $ vairāk nekā heteroseksuālis. To tad arī Google piemaksā.

    #240084
    migors
    Participant

    jā un vēl geji ir riska grupa visādām transmisīvām slimībām, tas valstij arī izmaksā vairāk

    #240085
    bladez
    Participant

    migors wrote:

    jā un vēl geji ir riska grupa visādām transmisīvām slimībām, tas valstij arī izmaksā vairāk

    Un heteroseksuāļi protams STD nepārnesā *sarkasms* …

    #240086
    izredzētais
    Participant

    man bija viens draugs kuram ļoti patika nobradāt gejus …. beigās pats tāds izrādījās.

    augstāk esošos komentētājus nekomentēšu.. 🙂 esmu pareizi orientēts, bet šitos homofobus nesaprotu, kaut kāds pašaizsardzības mehānisms, vai? 😀

    #240087
    migors
    Participant

    izredzētais wrote:


    augstāk esošos komentētājus nekomentēšu.. 🙂 esmu pareizi orientēts, bet šitos homofobus nesaprotu, kaut kāds pašaizsardzības mehānisms, vai? 😀

    jā man nepatīk arī komunisti -es esmu komofobs, tad man nepatīk islāmistu ekstrēmisti- es esmu muslofobs, tad man nepatīk smirdoņas visādas- smirdofobs, un vēl man nepatīk pedofīli- es esmu pedofobs. Un patīesībā ja man tas nepatīk tas nozīmē ka es esmu slēpts visu augtāk minēto netikumu piekopējs. Vienkārši perfekta loģika.

    #240088
    robcixx
    Participant

    laaames…

    #240089
    Jaunzems
    Participant

    ir raksta autors, ideāli atrisinot atēlu izvietojumu

    #240090
    izredzētais
    Participant

    migors, tu salīdzini pavisam dažādas lietas: kuram gan patīk komunisti, islāmu ekstrēmisti, smirdoņ as un pedofili? 😀

    nesalīdzini cilvēka brīvu izvēli, kas tevi nekādā mērā neietekmē, ar dažādiem ekstrēmistiem un pedofiliem.

    nenoliedzami, ikviena vecāka ļaunākais murgs ir homoseksuāls bērns, bet kādēļ šo bērnu, tam pieaugot, lai uztvertu kā murgu, teiksim, klasesbiedri, draugi vai darba kolēģi?

    nenoliegšu, ka arī es agrāk sapņ oju homoseksuāliem cilvēkiem ielauzt galvaskausu – tā pat vien, jo viņ i, lūk, ir homoseksuāli, taāu laikam ejot un pieņ emoties prātiņ ā pats no sevis kaunos par daudziem tā laika uzskatiem.. turklāt esmu vēl visai jauns.

    #240091
    Crow
    Participant

    Es, personīgi, ielauzt galvaskausu šamiem nevēlos, baigā ķēpa tomēr. Nu arī citas riebīgas lietas nav padomā. Bet nu lai tak nelec acīs šamie, joptvaikedasmuonas! Š ādi te izlēcieni, visādi praidi, gājieni un apkārtsludināšana un vēl globālā mērogā, tā kā tas būtu kaut kas, ar ko lepoties. Tik nodrāzta tēma, bet vēl nav kārtīgi nodrāzta, *cough*

    #240092
    samurajs
    Participant

    izredzētais: tev pārāk neobjektīvi uzskati šai jautājumā 😀 Labi, lai tie geji savā nodabā uzdarbojas, ja nevienam netraucē. Bet apetīte nāk ēdot, un ar katru gadu vajag aizvien vairāk un vairāk. Jau tik tālu nonācis, ka varavīkšņaino pāriem likumīgi jādod adoptēt bērnus. Bet kas tur, maķ, izaugs??? Protams, ka tikai tādi paši zilie! Kur tad vēl īsāks ceļš uz cilvēces izmiršanu?

    Un no geju viedokļa tieši viņi ir tie pareizie. Tieši heteroseksuāļi esot dabas kļūda 😀 Tā kā viss atkarīgs no skatupunkta.

    Pēc medicīniskās literatūras – homoseksuāļu esot ap 10% no cilvēku kopskaita. Tātad Notepadā ir 260 +/- varavīkšņaino? ACHTUNG! 😀

    #240093
    izredzētais
    Participant

    samuraj, cik objektīvi ir salīdzināt smirdoņ u un pedofilus ar homoseksuāļiem? 😀

    …nu to itkā sauc par demokrātiju, būtu takā jau bijis jāpierod. es tā vietā labprātāk redzētu 9. maija svinētājus izsprāgstam, bet tādu “acīs lecēju” netrūkst – budas staigā pa ielām, pareizticīgie šķērso ceļu uz aglonu, tas pats 9. maijs, kas tik vēl ne, kādēļ tieši praidi tā dzīvot traucē? 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 45 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā