Google: kas nekait būt gejam?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Google: kas nekait būt gejam?

Tiek skatīts 5 ierakstu – 41 līdz 45 (no 45 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #240114
    Aldis
    Participant

    Viss būtu baigi labi, ja viņi nelīstu pie parastiem cilvēkiem, nerādītu pasaulei ar saviem praidiem u.t.t. ka ir baigi krutie, un tā.. Un ja kāds šķibi uz viņiem paskatās, tad tā jau ir diskriminācija.

    Iespējams ka daži homīši ir +/- normāli ciuvēki, bet nēesmu es tādu saticis… 😀 Pietika jau vien ar to, ka man iekš oranža portāla, viens uzmācās, ar savu viedokli, un tā.. tikai tāpēc ka vienā domu biedru grupā pateicu “Visu ielikt mutē, apskaidrot katru peles kustību idiotam ir gejiski.” Ehh.. un izrādījās ka tiešām tas bij sūdstūmējs, kurš pēc tam mani mierā nelika! 😀 😀 😀 😀

    Nu sorijs, tik tālu man ir vienalga, līdz mani tas neskar. 😀 Un tādi vot, kas uzmācīgi savu viedokli deklarē kā pasaules taisnību, un plātās ar praidiem u.t.t.. tikai pasliktina attieksmi pret viņiem.

    #240115
    TokRa
    Participant

    Ierosinu protestētājiem atteikties no jebkādu Google produktu lietošanas ^^’

    #240116
    Evers
    Participant

    Tu laikam domāji – no interneta lietošanas? 😀 (Gandrīz tas pats vien sanāk)

    #240117
    TokRa
    Participant

    Kaut vai. Vismaz viduslaikos interneta nemaz nebija.

    #240118
    Brutto
    Participant

    samurajs wrote:

    Kur tad vēl īsāks ceļš uz cilvēces izmiršanu?


    Vairāk gan mums (cilvēciņiem) draud pārapdzīvotība. Tā kā māte Daba ir gudra, tad šī iekārtojusi, lai vairāk rastos homosekši.. 😮

Tiek skatīts 5 ierakstu – 41 līdz 45 (no 45 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā