GPU cooler’im sataisīt 2 pin connector

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU GPU cooler’im sataisīt 2 pin connector

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163029
    reGative
    Participant

    Mainot GPU (NVidia GeForce 7300 LE) termopastu, vajadzēja atvienot cooler’i, un atvienojot sanāca krietni atraut to plastmasiņu no plates. Tā kā nenorāvu ar visām stieplītēm (vai kā nosaukt tos metāla elementus), tad vienkārši saspraudu visu cieši cerībā, ka strādās. Bet nē, vairs tur nekontaktējas, cooler’is nedaudz pagriežas, vadus grozot visādi. Kas man būtu jādara, lai kontakts būtu nepārtraukti? 2 pin connector, ja kas.

    #331013
    Andron MacBeton
    Participant

    Jāieskrien ar galvu sienā, jāsarijās miega zāles ar caurejas zālēm, un turpmāk jāmaksā par datora servisu kādam kas nau pilnīg debīls dauns.

    #331014
    Quagmire
    Participant

    Izmet ārā un par aliņu citu līdzvērtīgu paņem.

    #331015
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Jebkurš kas māk lodēt salodēs tos divus vadiņus. Alternatīva ir tos ventilatora vadiņus pievienot pie brīva barošanas vada konektora, bet jāskatās voltāža. Visā visumā bēda nav tik liela nemaz, lai gan man lasot likās ka esi norāvis nost čipu no pamatplates.

    #331016
    Andron MacBeton
    Participant

    Izmest ārā vajag tevisveidīgos dauņparazītus!

    P.S. Atgādina nesenu sarunu ar VIPnet tehniķi.

    Tehniķis izvelk darba portjiku Compaq One, lai pārbaudītu tīklu, un meklē rozeti.

    Es: “Vai tad nevar pa 30-40€ nopirkt bateriju?”

    Tehniķis: “Mums priekšniecība tā nedarīs, mums iedos mazlietotu portjiku pa 40€.”

    Es: “Tam baterija būs lētāka?”

    #331017
    m_janis
    Participant

    Ja jau tik vienkāršu lietu, kā padot špani uz kūleri, “apejot” bojāto vietu (ja tā nav salabojama) pats nevari izdomāt, tad meklē vien kādu, kurš zin, ko dara ar lodāmuru :D.

    Neredzot bojātās vietas bildi, neko precīzāk tev neviens neieteiks.

    #331018
    reGative
    Participant

    Re kur visa skāde. Ar elementārāko kameru nav fokuss pareizs, ibiomaķ. Tur viss tā apmēram parādīts, lai saprastu, ka nekas norauts/izrauts jau nav patiesībā.

    Vai varat ieteikt videokarti šai mātenei? (Tagadējās GeForce 7300 LE vietā). Tam PCI-E kādi 4 varianti laikam, nevar jau saprast, kura derētu šai mātenei.

    #331019
    Andron MacBeton
    Participant

    Iesaku vērsties pie datorspeca!

    Ne jau mātene tur svarīga, svarīgi KO tu uz tā kompja dari, un kas pa proci iekšā, nu un protams cik RAMs!

    Tā ir rebrandota Asus mātene, man bij līdzīga (līdz kamēr policijas “eksperti” nesapisa). Man bij

    ADX6400IAA6CZ , spēles pat spēlēju.

    Ja tev pirms ākstīšanās ar termopastas maiņu visam pietika – SAMAKSÄ€ DATORSPECAM PAR DARBU!

    Teu žēl 20€ par darbu? Bet nau žēl 8€ par termopastu, 20+€ par nākamo videokarti?

    P.S. Termopasta ir jāmaina reizi 5 gados, nevis sezonā.

    #331020
    samurajs
    Participant

    Izskatās jaunajai paaudzei lodāmurs ir kaut kas sinhrofazotronam līdzīgs 😀 Tiešām, ja nav sajēgas par elementāru lodēšanu un neproti pamērīt spriegumus – dari kā betons iesaka.

    #331021
    m_janis
    Participant

    Tas, ka nekas neizskatās izrauts/norauts, neizslēdz iespēju, ka kādam no piniem sačakarēts lodējums uz kartes. Uzmanīgi apskati, viegli pakustini katru, ņem testeri un paskaties, kuram zūd kontakts. Maz ticams, ka problēma kūlera štekerim, bet arī to var pamērīt. Pēc tam jau, ja zini, aiz kura gala turēt lodāmuru, minūtes darbs.

    #331022
    web33
    Participant

    Salode un viss es sadus esmu lodejis ,bez fena ar lodamura katru celinu pie plates.

    [img]https://www.bildites.lv/images/bd5547vs/78318/thumbnail.png[/img]

    #331023
    Andron MacBeton
    Participant
    #331024
    Andron MacBeton
    Participant

    Es vispār videokartēm cenšos likt parastos 50*50/60*60mm ventjikus un piebaroju tos no chassis/chiset fan štromes. Krietni ērtāk un labāk, nekā kaukādus debīļu rem-komplektus pirkt pa ārprātīgām cenām.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā