GUDRA IZVĒLE 2018. GADĀ – PHILIPS TV AR GOOGLE ASSISTANT

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV GUDRA IZVĒLE 2018. GADĀ – PHILIPS TV AR GOOGLE ASSISTANT

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #163275
  Philips TPvision
  Participant

  [img]https://i.imgur.com/P0Qxkgu.jpg[/img]

  Philips paplašinās savu Smart TV piedāvājumu 2018. gadā, pievienojot Google Palīgu (Google Assistant) Android TV platformas modeļu televizoriem un iepazīstinot Philips izstrādāto Saphi Smart TV lietotāja saskarni jau pamata līmeņa TV modeļiem.

  Mēs visi laiku pa laikam dusmojamies uz mūsu televizoriem, taču tagad skatītāja mijiedarbība ar Philips Android TV kļūs par mazliet “viedāku” pieredzi, ņemot vērā, ka Google Palīgs tiks ieviests jaunajos Philips 2018 Android TV jau šī gada pirmajā pusē.

  Google palīgs ļauj jums sarunāties ar Google, lai jūs varētu uzdot jautājumus un paveikt vēlamo ātrāk un vieglāk. Izmantojot Google palīgu Philips televizoros, lietotāji var lūgt Google palīgu atrast un atskaņot mūziku, filmas, videoklipus un citus saistītus materiālus no populāriem pakalpojumiem, tostarp YouTube un Netflix *, palīdzot plānot dienu, sniedzot jaunākās ziņas vai satiksmes informāciju un laika prognozes ziņojumus, ieplānot notikumus un modinātājus, kā arī atrast jūsu fotoattēlus no Google fotoattēliem (Google Photos).

  Google palīgs pat var palīdzēt televizoram kontrolēt ar citas saderīgās viedās mājas ierīces (ko viegli var identificēt ar uzrakstu “saderīgs ar Google palīgu”), ieskaitot plašu tīklā savienotu skaļruņu sistēmu klāstu, Nest Home Automation un Philips Lighting Hue produktus.

  Lai piekļūtu Google palīgam Android TV Philips 2018 televizoros, lietotājam vienkārši jāpiespiež pults īpašā poga un pēc tam, kad mikrofons ir aktivizēts, tā zona tiek iezīmēta ar zilu LED gaismu tik ilgi, kamēr sistēma ir aktīva.

  Visi Philips 2018 Android TV televizori tiks palaisti ar Google palīgu, pateicoties ātrajiem procesoriem, kuri spēj viegli apkalpot nepieciešamos pakalpojumus, kā arī iekļaujot tālvadības pulti ar iebūvētu mikrofonu.

  TV komplekti tiks atjaunināti, lai pilnībā nodrošinātu palīga funkcionalitāti, izmantojot programmatūras atjauninājumus, sākot ar angļu valodas atbalstu 2018. gada pirmajā pusē, un pēc tam 2018. gadā tiks pievienotas franču, vācu, itāļu un holandiešu valodas versijas. Citas Eiropas valodas sekos nākotnē, kad Google piedāvās šo īpašo valodu atbalstu.

  Philips arī plāno ieviest Google Palīga versiju, atjauninot arī 2017. gada Android televizorus, precīzi modeļi tiks apstiprināti, tiklīdz pakalpojums būs aktīvs.

  TP Vision ir pasaulē nozīmīgs spēlētājs TV segmentā, kura darbības joma ir zīmola PHILIPS televizoru attīstīšana, ražošana un tirdzniecība Eiropā, Krievijā, Tuvajos Austrumos, Brazīlijā, Argentīnā, Urugvajā, Paragvajā un citās valstīs Ä€zijas un Klusā okeāna reģionā. Mēs to darām, apvienojot mūsu zināšanas dizainā ar novatorisko Philips TV mantojumu, izcilību, elastīgumu un attīstības ātrumu TPV tehnoloģiju jomā. Pateicoties šīm priekšrocībām, mēs spējam nodrošināt televizorus ar augstu kvalitāti: gudrus un viegli lietojamus ar izsmalcinātu dizainu, jauniem materiāliem un plānu korpusu. Pateicoties Philips televizoru segmentam, TP Vision ir viens no līderiem tehnoloģiju tirgū.

  * Pieejai nepieciešams Netflix konts

  #332876
  Black
  Participant

  Rūdolfs Kļaviņš ir nomainījis niku, bet ūdeni lej pa vecam.

  #332877
  shady
  Participant

  Noteikti nevienam neiesaku pirkt to, kas minēts augstāk – 100% brāķa sērija!

  #332878
  uldics
  Participant

  Es vispār no Philips izvairos kā vells no krusta. Pēc personīgās pieredzes sūdi produkti un pēc šādām reklāmām redzu, ka arī sūdi darbinieki. Sūds raksta autors un sūds viņa priekšnieks. Aitas par gudrām tā pagrūti nosaukt.

  #332879
  Nelabojams
  Participant

  No otras puses – es savulaik ilgi meklēju TV ar pietiekami lielu ekrānu un labu attēla kvalitāti, bet bez smart un visiem tiem bling-bling un citiem mēsliem, ar ko veikalinga nolūkos piebāzti aparāti un ko tik uzbāzīgi iesaka tas pamuļķis. Un – vienīgais, ko izdevās atrast, bija tieši Philips! Tfutfutfu, bet nu jau gadus četrus, ja ne piecus kalpo un bez vainas dara tieši to, kam tas paredzēts – rāda TV pārraides, filmas no HDD. Vienīgais novērotais trūkums – mp4 formātam dažreiz “sound track format unrecognized”.

  #332880
  MeistarsUnVergs
  Participant

  Iebāz to TV sev vienreiz d|rsā!

  #332881
  web33
  Participant

  vispirms atgrieziet youtube aplikāciju smartTV ko nogriezāt .No smartv vairs jēgas nekādas

  #332882
  msh
  Participant

  Man apmēram tas pats. Vecvecākiem vajadzēja teliķi, zināja ekrāna izmēru un budžetu, un bija teksts lai “izvēlos tādu, kuru pēc tam pats varētu lietot”, tātad Full HD [baigā jēga no “HD Ready”] un bez vājdatora funkcijas – aizbraucu uz tuvāko rd electronics, attiecīgajiem kritērijiem atbilda filipsis, tas arī tika paņemts, iet jau piecus gadus bez problēmām.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā