«Hack» ar Windows 7 upgrade versiju

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas «Hack» ar Windows 7 upgrade versiju

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149121
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_wzlogo_1.jpg[/imgl]Tātad, kā zināms – Windows 7 nonāks pārdošanā divās pamatversijās: lētajā “upgrade” versijā un daudz dārgākajā “pilnajā” komplektā. Atšķirība ir pavisam minimāla – upgrade versija instalēsies tikai tad, ja tiks startēta no darbojošās vecākas OS; tā var būt Windows Vista vai XP. Pilnajai versijai, savukārt, būs vienalga, vai to palaidīs no esošas OS, vai uz tīra HDD. Protams, “Windows 7 upgrade” vispirms veiks pilnu validāciju, iepriekšējai OS obligāti jābūt reģistrētai.

    Š eit nu parādās hack moments: mēs varam droši uzinstalēt Windows 7 upgrade reģistrētai RC1 test versijai build 7100 pa virsu un OS to mierīgi akceptēs. Bet, ja pēc 2010. gada 1. jūnija mums kaut kāda iemesla dēļ vēlreiz nāksies pārinstalēt Windows 7, tad tas vairs neizdosies! Nāksies meklēt kādu vecu legālu Windows, instalēt papriekš to, reģistrēt, un tikai tad Windows 7 pa virsu.

    Secinājums: tie, kuri jau lieto kādu no Windows 7 testa buildiem – var mēģināt tikt cauri “pa lēto”. Tikai nāksies iegādāties noteikti Ultimate un bez E burta. Ar Windows 7 E upgrade process nav iespējams.

    Lasām sīkāk šeit.

    #204294
    robcixx
    Participant

    oho, as tik ir kaut kas, a kad LV bus pardosana 7 Upgrade versija??

    #204295
    ob1
    Participant

    Sazinājos ar M$ Latvijas kantori. Action pack abonimentiem w7 piesūtīs bez maksas. Ja ir iespēja, iesaku pieteikties, atsūta kaudzi softa par smiekla naudu.

    #204296
    shadowmen
    Participant

    ob1 kur var pieteikties….kur ir info par to?

    #204297
    ob1
    Participant

    Ja firma tirgo dzelžus vai M$ produktus, vai savus produktus, kas bāzēti uz M$, tad var kļūt par M$ partneriem. Tad ir jāieiet http://www.microsoft.lv , jāpaskatās kontaktus un jāpiezvana.

    #204298
    shadowmen
    Participant

    un ja tadas firmas man nav>?cik ir leta nauda un kas ietilpst paka?

    #204299
    shadowmen
    Participant

    un vel jautajums,ja gribu windows7 novilkt no oficialas majaslapas man tur jaregistrejas un prasa to windows live codu kaut kadu,kur tadu var izraut un ka tur vispar normali var pieregistreties….

    #204300
    ob1
    Participant

    Ja neesi M$ partneris, tad M$ action pack nespīd. 🙁

    #204301
    daGrevis
    Participant

    Man patīk notepad.lv. Vienīgais IT forums ko zinu, kurš nekautrējās runāt par šādām lietām. 😀

    #204302
    ob1
    Participant

    Jā, daGrevis, es te nesen datuvē par līdzīgu infu banu norāvu …

    😀

    #204303
    shadowmen
    Participant

    man ar patik notepad.lv…te vismaz neviens nenoliek,ja kaut ko nezin,vairak paskaidro un normalaka attieksme….

    ob1 a kas tur taja paka ir,gribas zinat,it ka ir sadas tadas pazinas,kas varetu moska dabut….pastasti kas ieksha un cik maksa?

    #204304
    shadowmen
    Participant

    jautajums…a ka domajat windows 7 gadijuma pec menesha diviem nebus tapat ka xp atcrackots un vai ir jega pirkt?jo neticu,ka latvija pa normalu naudu vares dabut…

    Nevaajg taisīt dubultpostu, bet gan siest edit pogu vecajam komentāram!- usinss

    #204305
    ob1
    Participant

    Action pack ietver 11 Win licences, 10 Office licences, Win Server 1 licence, un vēl daudz visādas progas. Reizi pusgadā atsūta jaunus diskus. Maksā tas prieks ap 120Ls gadā.

    P.S. Netaisi vairākus postus pēc kārtas, saliec ziņu vienā postā, vajadzības gadījumā pielabo.

    #204306
    daGrevis
    Participant

    shadowmen wrote:

    man ar patik notepad.lv…te vismaz neviens nenoliek,ja kaut ko nezin,vairak paskaidro un normalaka attieksme….

    ob1 a kas tur taja paka ir,gribas zinat,it ka ir sadas tadas pazinas,kas varetu moska dabut….pastasti kas ieksha un cik maksa?

    Ķirzaka noliek. 😀

    #204307
    ob1
    Participant

    Hmm, Tu gribi teikt, ka ķirzaks mani nes cauri?

    #204308
    usins
    Participant

    Atrisinājums tam, ja vēlāk nāksies pārinstalēt vajag- uzinstalējot svaigu sistēmu uztaisi repair dvd 🙂 un miers. No repair dvd vienmēr vari uzlikt sistēmu, protams uz viena un tā paša hdd, ja nemaldos.

    #204309
    daGrevis
    Participant

    ob1 wrote:

    Hmm, Tu gribi teikt, ka ķirzaks mani nes cauri?

    Es pats īsti nezinu… :lala:

    #204310
    Foxsk8
    Participant

    Usinš pasteidzās ar domu. 🙂

    #204311
    gangstalv
    Participant

    Š itā var darīt: es uzinstalēju Vistu( man ir orģinālā OEM versija), aktivizēju un pēc tam taisu upgrade?

    #204312
    samurajs
    Participant

    gangstalv wrote:

    Š itā var darīt: es uzinstalēju Vistu( man ir orģinālā OEM versija), aktivizēju un pēc tam taisu upgrade?

    Jā, vari 100%. Tikai ar Win7E tiešais apgreids nesanāks. Būs tīrā instalācija, pie kuras jūzera faili tiks autosaglabāti mapē WINDOWS.OLD. Softu likt par jaunu gan nāksies.

    Ja sadabūsi Win7 bez E – tad pie upgrade tev vispār jautājumus neuzdos.

    Un vēl – ja tev Vista Home Premium – vari upgreidot tikai uz tādu pašu Win7 utt.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā