«Hack» ar Windows 7 upgrade versiju

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas «Hack» ar Windows 7 upgrade versiju

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #204313
    gangstalv
    Participant

    varēji vienkārši pateikt ka var veikt tikai tīro instalāciju 😀

    Es biju domājis ja Win7 RC 7100 nedrīkst pārinstalēt pēč 1. jūnija, tad ja man ir vista aktivizēta, tad jau varētu pārinstalēt kad grib 😀

    #204314
    ledainais
    Participant

    Man ir jaunaa windows7 ultimate. Kas var pateikt kaa lai uzinstaleeju pluginus un kaa lai dabuuju garumziimes latvieshu valodai?

    #204315
    ehex
    Participant

    @ledainais garumzīmes var dabūt šeit

    Par kādiem pluginiem tu runā?

    #204316
    ledainais
    Participant

    Uzreiz saku, neesmu paaraak gudrs shais lietaas. Man katraa lapaa prasa;vajadziigi papildu spraudnji, lai pilniibaa atteelotu sho lapu. Dazhas fiichas neraada katraa lapaa.

    #204317
    ehex
    Participant

    nu pārsvarā tas ir flash pleiieris, ko tev prasa un to var dabūt šeit

    Ä€ un vispār, tur kur rādās, ka vajadzīgi spraudņi tur blakus ir ļoti pamanāma poga “instalēt” uzspied un ņem manuālā instalēšana. Es ceru, ka tu tagad runā par firefox browseri, ja nē tad nevermind šito 😀

    #204318
    ledainais
    Participant

    Par firefox browseri gan. Meeginu manuaali instaleet bet nekas no taa nesanaak. Kaa jau teicu, esmu diezgan neapteests shais lietaas. Iisaak sakot, nepiedaavaa man windows7 bet citu nenjem pretiim un arii garumziimes nevaru dabuut.

    #204319
    ehex
    Participant

    Mēģini vistas versiju, normālos apstākļos viņu ir jāņem pretī! Un kādas problēmas ar garumzīmēm? Paņem izvēlies vienu versiju no manis iedotā linka (piem šito), uzinstalē un control panel/change keyboard and other input methods/change keyboards uzliec tikko uzinstalēto kā defaulto 🙂

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā