Iesakiet info raditaju spelem…

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Noderīgas saites Iesakiet info raditaju spelem…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146706
    karnaiss
    Participant

    Ja kads ir lietojis, tad varbut var ieteikt kadu info raditaju kas rada fps un vga, procesora noslogojumu. Man ir ATi videokarte, ar fraps ir parak maz info. butu labi ja ta programma maz resursus ritu. Os ir win xp home.

    #177104
    karnaiss
    Participant

    Tik tiesam neviens nav lietojies un nezin nevienu?

    #177105
    samurajs
    Participant

    Procesora noslogojumu un RAM patēriņu vari dabūt zināt Task menedžerī Ctrl+Alt+Del. Arī pārējiem parametriem noteikti ir attiecīgs softs, pamēģini pats Googlē pameklēt.

    #177106
    karnaiss
    Participant

    google meginaju, bet es isti nezinu atslegvardus jo tur parada dazadas speles un info par vinam, nu ar task manager neder jo vins nav speles logaa vins vajag ko tadu kaa fraps tikai kur rada cpu, gpu noslogojumu.

    #177107
    Jazz
    Participant

    Kāda jēga to zināt? :duno:

    Spēle vainu raustās vai neraustās, pērc vai nepērc jaudas daļas savam PC, priekškam kautkādas programmas? :win:

    #177108
    karnaiss
    Participant

    Nu tur jau ta problema, ja es zinu kas visvairak noslogots, es zinu kas jauns japerk, lai ietu raitak.

    #177109
    Jazz
    Participant

    Ram, operatīvā, videokarte.

    Nezinu man sīkais (nepārprast-sīkais a.k.a brālis) spēlē visādas turbo spēles un tikai visu laiku sūc naudu detaļām, bet pašam man varētu būt kaste tikai, galvenais, lai tikai varu uzspēlēt Cs 😀 ko jau piekopju 5 gadu (tipo nolifer 😀 ) :duno:

    #177110
    karnaiss
    Participant

    Tevi vins apspiez, nelauj lai tevi apspiez. :wtf: :wtf: :ooo: :die:

    #177111
    Jazz
    Participant

    Neapspiež 😀 bet gan par to pēctam man mājās vergo :party:

    #177112
    memorex
    Participant

    Ar fraps tev pietiek, ja nav 30fps = jāpērk jauna videokarte, pērkot jaunu videokarti jāskatās vai tavs procesors spēs viņu noslogot. Par ram vispār nav ko runāt maksā viņu santīmus, ar 2GB pagaidām pietiks

    #177113
    karnaiss
    Participant

    Tur jau ta problema man ari crysis ir ap 30 fps bet vis ir uz min vienigi 1280×1024, tapec gribu zinat ko visvairak noslogo, un kad noslogo, tapec man vajag tadu lidzigu kaa ati Omega draiveriem, bet ne omega draiverus.

    #177114
    Jazz
    Participant

    Redz kas Tev vajadzīgs, lai kautcik prātīgi varētu uzspēlēt savu Crysis:

    Minimum:

    CPU: Intel Pentium 4 2.8 GHz (3.2 GHz for Vista), Intel Core 2.0 GHz (2.2 GHz for Vista), AMD Athlon 2800+ (3200+ for Vista) or better

    RAM: 1GB (1.5GB on Windows Vista)

    Video Card: NVIDIA GeForce 6800 GT, ATI Radeon 9800 Pro (Radeon X800 Pro for Vista) or better

    VRAM: 256MB of Graphics Memory

    Storage: 12GB

    Sound Card: DirectX 9.0c Compatible

    ODD: DVD-ROM

    OS: Microsoft Windows XP or Vista

    DirectX: DX9.0c or DX10

    Recommended:

    CPU: Core 2 Duo/Athlon X2 or better

    RAM: 1.5GB

    Video Card: NVIDIA 7800 Series, ATI Radeon 1800 Series or better

    VRAM: 512MB of Graphics Memory

    Storage: 12GB

    Sound Card: DirectX 9.0c Compatible

    ODD: DVD-ROM

    OS: Microsoft Windows XP or Vista

    DirectX: DX9.0c or DX10

    Uz veselību!

    #177115
    karnaiss
    Participant

    nee es viena saitaa skatijos un tur skenee kompi un parada vai tev ies ta konkreta spele un man radija ka crysis iet un man ari iet uz 30 ~fps

    #177116
    memorex
    Participant

    Nu tas ir uz minimumu, katram cilvēkam ir savas prasības. Es uzskatu ja crysis neiet uz max (nerunāsim par ultra), tad nav jēgas spēlēt. Un atceramies: rekomendētās nav maksimalās prasības

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā