Internet izvēle!?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Internet izvēle!?

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163102
    3Dklucis
    Participant

    Kuru ieteiksiet šo LMT par 16 erām vai palikt pie šiem 3NETpar 15 erām?!!

    #331619
    theluckymike
    Participant

    nedaudz lielāks ātrums,bet arī nedaudz lielāka aizkave. atšķirība gan tik maza, ka jāmēra pēc citas auklas. es drīzāk izvēlētos pēc pārklājuma un stabilitātes.

    #331620
    3Dklucis
    Participant

    Tā cita aukla jau ir update,kas man daudz no savara….LMT tak 10x lielāks update-manas IP kameras atalināti vairs negļuči!!!

    LMT parklājs ir stabils4G- 3NET ir vietējais internet sniedzējs kas ir sakonektēts ar apraides torni!Butībā 3NET man par 15ero pienaksas 6 mbps -zvaniju šiem ka man ir iespejas par tadu pasu cenu lidz pat 35mbps un uz aukšu no 10-20mbps…siem saku lai paugstin atrumu lidz 20mbps….nu pa dienu labi vai 10mbps -vakara tie20…..a update tikai pusotrs mbps palicis no 6mbps!!!

    Esmu paņēmis LMT un skatos tiem no 15-38mbpslejhup -uz auksu 20….nu doma palikt pie LMT jo daudz ko izsak updates -manaa gadījuma eiro starpiba,tas i ja slēdzu uz gadu līgumu ar lmt!Būtība pie kājas kaut uz diviem gadiem katik turās minētājās robežas !!!

    Kāds var atbildēt kalab 3NET paugstināja pēc mana lūgumu lejupladi,bet apgraizīj augsuplādi-ja būtu uplods palicis 6mbps nemaz neapsvertu šo domu !?

    #331621
    E-500
    Participant

    Nu, ja tev kamerām vajag to augšupielādi – tam vietējam tā ir 13x mazāka par LMT. Ja vietējais nepieliek, tad jau nav izvēles kā piemaksāt LMT to vienu eiro.

    #331622
    3Dklucis
    Participant

    A varbūt kādam jau ir pieredze ar LMT jauno pakalpojum sniegšānu….Vai tiecoties pēc lētākas cenas sevi piesienot uz gadu pie LMT nebūs tā kā atrumi pazudīs-PATS LMT saka ka izmaiņas nebūšot,cik sapratu pēc gada atkal japagarīn līgums ja gribēs turpināt pa šādu cenu-pagaidām paņēmu testēt 22ero menesī-ja apmierin vis varot palikt ka i vai uz 12 mēnesiem pa 16 ero….!

    #331623
    3Dklucis
    Participant

    Pat esmu ar mieru maksat tos 22 ero ,bet ja iespej lētak kalab neizmantot!!!

    Ar vietējo jau bija runa -pat negrībēja pielikt to ko prasiju-neesot rentabli-es atbildēju man pa to pašu naudu ir rentablāk paņemt to piedavajumu—- kam ir lielaki data apjomi…

    Solīj atzvanīt-neatzvanīja-bet otrā dienā novēroju ka ir lejupalades izmaņas uz labo pusi tik vēlak pieversos uploudam kad atalinati kameras negrib darboties…!

    #331624
    3Dklucis
    Participant

    Biku piemeklēju LMT ruterim vietu -pakešlogi baigi noslāpē-ieliku verāndā un lūk ko LMT uz doto brīdi Te nav ko apspriest japāriet uz LMT-kadreiz neizpratu lietu par kamerām kā dabūt atalināto pieejo uz to momentu 3NET piedavaja areejo adresi- a peec nepilna gada huju nekaadas arējās…. liidz ko apjeedzu ka kameras var ielikt maakonī- no taa brīža poxxxuj visas arējas IP!!!

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā