ip adrese

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149537
    susurins
    Participant

    Sweikinji.man te ir tas jautajums ka var noslept savu ip adressi, lai neviens saits to nezinatu.? :devil: vai tas vispar ir iespejams?

    paldies :lala:

    #211220
    drunk_lizard
    Participant

    izmanto proksju kjeedi :>

    bet galiigi nosleept ip NAV IESPEEJAMS!

    #211221
    susurins
    Participant

    doma ja konkreta majas lapa uzradas mana ip adrese vinji pat caur kedi redzetu manu ip?ka var izveodot kedi?

    #211222
    Wuu
    Participant

    Mājaslapai izmanto proxi 🙂

    #211223
    Sid
    Participant

    susur, d_l visu Tev pateica. Ja būs ļoti nepieciešams, uzzinās tā kā tā. Bet nu iespēja būs mazāka, ja izmantosi kādu super-anonīmu proxi, tad tur vajadzēs garāku krānu, lai tiktu pie Tavas IP :>

    #211224
    susurins
    Participant

    ka es varu sveshai majs lapai uzlikt proxi..es tiehsam esmu mazliet stulba shais lietas.novilku kaut kadu programminju bet lidz ko man nomainija ip adresi ta esnekur nevareju pieslegties:D

    #211225
    Loading
    Participant

    Pārlūkprogramma vajadzētu būt iespējai iestatīt proxy! Kur atrast bezmaksas proxy? Google….

    #211226
    susurins
    Participant

    nju ok a ka kedi uztaisit?

    #211227
    deivs001
    Participant
    #211228
    drunk_lizard
    Participant

    plin… ej pie juviliera.

    hide ip platinium :>

    #211229
    drono
    Participant

    Reku raksts tieši priekš tevis, ar visām programmu adresēm utt.

    https://notepad.lv/viewtopic.php?t=4319

    #211230
    susurins
    Participant

    ooo..paldies par info drono:)palidzeja:)

    #211231
    Mr.Death
    Participant

    proksji ir bullsjits. vaariisi suudus, taapat tevi atradiis. katram sevi cienosjam proksim iegraamatojaas visi savienojumi, laiki un iespeejams pat adreses kam esi piesleedzies.

    Ideaalaakaa recepte tavai “anonimitaatei” ir jaudiiga wireless antena, laptops ar labu live cd un aareejo ssd disku, kaa arii micro sdhc karte datu noglabaasjanai. teoreetiski, peec man zinaamaas informaacijas, ar sjaadu komplektu, pat ne smaka nepaliks no taa ko esi dariijis, protams, ja vien visiem pa rajonu neklaigaasi “es esmu kruc kackeris”. visu sjo komplektu var arii smuki sabaazt prostaakajaa portatiivaa datora somaa, vieniigi taa kopeejaas izmaksas vareetu buut ap 350 ls, kur 150 ls ir par lietotu lapsi, 70 ls par antenu, 15 ls par micro sdhc karti ar visu adapteri un liidz simts latiem ssd cietais disks. atlikums samagonkai, leetam uzvalkam ar sauleneem un cigareteem. :>

    #211232
    Atlets
    Participant

    Gan jau vairāk cilvēki interesējas par vienkāršu balsošanu, kur skatās IP adresi, vai arī tikuši nobloķēti un tad nu grib apiet savu banu. Ja gribētu kko nopietnu darīt, tad jau paši mācētu sameklēt, kā dabūt anonimitāti.

    Pats savulaik izmantoju FF add-on Switch Proxy. Puslīdz ērts visādām balsošanām (vismaz cik esmu pats darbojies).

    #211233
    Loading
    Participant

    Mr.Death, ko tu grasies darīt? Ielausties NASÄ€? Neesi aizrāvies ar fantāzijām? 😀

    CS`ā varbū bans, tāpēc vajag citu IP…

    #211234
    samurajs
    Participant

    Jums te fantāzija stipri garāka par krāniem 😀 Lietotājs Susurins ir meitene, kura grib par kaut ko vairākas reizes nobalsot vai ko tml. CS viņa nespēlē, terora aktu negatavo, specdienestos nesastāv… 😀

    #211235
    andz4
    Participant

    Nem vpn kur tu tochna zini ka log failus neglaba(ja ir kadam pazinam ka tu tiesham zini ka dzes vinsh) tad socks 5,un tu buusi drosiba,protams lai tur ari log failus neglaba!

    Bet ja Mr.Death ir taisniba tada veida tu busi tiesham anoniims,vienigi tad tev jasez tur kur nav videonoverosanas kameras! 😀

    #211236
    Mr.Death
    Participant

    mjaa mlje. piemirsu par cmuko biuzju bausjosjanaam ar meerkji uzwareet konkurcaa un vinneet blenderi :> sviests. apbriinoju dazju cilveeku nelietderiigos laika pateereesjanas veidus.

    #211237
    richijs
    Participant

    Sorry bet virtuvē blenderis ir labu labā lietiņa koktēļiem u.c lietiņām 😀

    Pats labprāt iegūtu savā īpašumā labu blenderi vecais maximas blenderis pa 3.99Ls nosvila 🙁

    P.S neuzticīgiem vīriem labi mantību apstrādāt 😀 tākā meitenēm īpaši noderīga manta blenderis 😀

    #211238
    andz4
    Participant

    Kas pa fufeli? Ko jus tur muldat? Cilveks jauta,tad atbildi!!!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā