Jāpabeidz mājas lapu uz Kohana (kohanaframework)

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Web veidošana un problēmas Jāpabeidz mājas lapu uz Kohana (kohanaframework)

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162700
    wwwsite
    Participant

    Jāpabeidz mājas lapu, kas tika veidota, bet netika pabeigta līdz galam. Daudz un sarežģits nekas nav. Mājas lapa -katalogs.

    #328710
    Black
    Participant

    Labs ir, pabeidz, un paldies ka padalījies ar stāstu par paveikto.

    #328711
    Foxsk8
    Participant

    Diemžēl cilvēks paņēmis kārtējo wanaby, kas saka, ka WordPress sūdains, nu pazaudēja savu wanaby specu un nevienu vietā atrast nevar, kam vispār būtu interese un velme strādāt, ja arī būtu velme darboties, diezvai gala klients par to vēlētos maksāt adekvātu samaksu. Man ikdienas ir lielie klienti, kuriem apgrozījumi, peļņas X tukstoši, bet par lapas support, labi, nav mūsu veidota, bet tik tā nevar tos pašus 50 eur mēnesī samaksāt. Cilvēki ir dažādi, tāpēc no sākuma pirms kaut ko pasūtīt labāk samaksāt par specifikācijas izstrādi, auditu, utt.. neatkarīgam cilvēkam un pēc tam, ja viss apmierina ar šo speceni griesties pie vairākiem izstrādātājiem, lai iegūtu tāmi, reti kurš to dara, parasti ik dienas saņemam pa 10 e-pastu, zvanu, mums vajag lapu, termiņš, cena, kurai pat nav nodefinēts ko vajag izstrādāt īsti.

    #328712
    nevertell
    Participant

    Labāk ir griezties pie latvju valodas skolotāja un samaksāt tos 50 Ērikus par privātstundām, wordphpist.

    #328713
    usins
    Participant

    Kad cilvēkam trūkst argumentu, sākas piesiešanās pie oponenta izskata, rakstura, valodas lietojuma un internetā arī pie interpunkcijas un ortogrāfijas kļūdām…..

    Pareizi fox saka. Nav ko pist kapeiku un normāli projektu izstrādāt un nelekt augstāk par savu dirsu, lai realizētu savus sapņus. Mani arī kretinē tie cilvēki, kuriem idejas kā mājas, viņi nesaprot no noarez un kad pasaka ciparu apvainojas uz Tevi, ka par dārgu. Negribu tādus redzēt…. un visvairāk beši, ka 10x atgriežas ar dažādiem variantiem, bet negrib tērēt savu naudu, meklē bezmaksas ucoz hostingus “nopietniem” projektiem…. klauni, nekas vairāk

    #328714
    nevertell
    Participant

    Es atbalstu pareizu projektu veidošanu, toties es neatbalstu ir phpisti un WP tlīs-divi-vienc instalētājus.

    #328715
    Faks
    Participant

    sableko man 150 un uz laravel parnesisu 🙂

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā