Jaunā Transformers filma

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Kino Jaunumi Jaunā Transformers filma

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162924
    Andron MacBeton
    Participant

    Ja es būtu uz tādu bijis uz kino, es prasītu naudu atpakaļ. Kaukāds sūds.

    #330212
    usins
    Participant

    To jau varēja saprast pēc 2. daļas, ka nu jau pietiks. Aktieru ansamblis nomainīts, cilvēku klātbūtne tur vispār lieka tai filmā.

    #330213
    Andron MacBeton
    Participant

    Novilku jauno Alien. 15min un izdzēsu. Nau ko skatīties.

    #330214
    SWC
    Participant

    kā nav? reku ir https://en.wikipedia.org/wiki/The_Bold_and_the_Beautiful

    varu saderēt visas sērijas nēsi redzējis

    :troll:

    #330215
    usins
    Participant

    Skaties vecās… No jaunajām filmām es neko negaidu “nehaipoju” . Nav jēgas sacerēties. Tā pati wonderwoman-> sievietes izpildīta Captain America ar o visu pasaules karu/vāciešu klapēšanu, vairogs, dievišķš spēks utt…

    #330216
    Participant

    Transformeriem jau 5. daļa un mūsu elitārais inteliģences paraugs ir pārsteigts par jaunās Transformers filmas kvalitāti. Ceru, ka Fast and Furious padsmitās daļas neizraisīs tādu pašu sašutumu.

    Mark Hamill on Transformers

    #330217
    Andron MacBeton
    Participant

    Es skatos ka Kickassā ir General Hospital, 56. sezona…

    #330218
    darklight
    Participant

    Transformeri ir tā filmu sērija, ko es apzināti ignorēju jau kopš otrās daļas. Pirms pāris dienām Arrival noskatījos – tas gan bija tīri tā nekas kino, kaut brīžiem bik pa salkanu.

    #330219
    evan6
    Participant

    No jaunajām filmām es neko negaidu

    _________________

    https://www.gomoviesuk.com/”>GoMovies

    #330220
    datacore
    Participant

    Iesaku Blade Runner 2049 (2017). Pirms skatīšanās ieteicams vismaz aptuveni zināt Blade Runner (1982) sižeta līniju. Un, jā, Arrival arī ir ļoti skatāma filma. Š ķiet, ka vidēji reizi gadā vienu labu science fiction filmu Holivuda izlaiž. Tad to arī noskatos kino. Pārējais, manuprāt, ir vai nu junk popkorna paaudzes izklaidēšanai vai arī casual kino, kam lielais ekrāns nav nepieciešams.

    #330221
    shady
    Participant

    Nu nav tik traki, ok, es laikam gan esmu kino-māns, bet ik pa laikam ir tīri labas filmas. Tiesa, nevar skatīt tikai vienu žanru, tad gan ir čābīgi…

    Pēdējā laikā esmu kritis uz seriāliem, nākošais ko laikam skatīšos ir šis, pagaidām tik pagaidu, kamēr sakrāsies sezonas, lai nav tā, ka atkal jāgaida līdz nākošajai…

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=X4bF_quwNtw[/youtube]

    #330222
    ruukjis
    Participant

    Luciferam pirmā sezona bij’ +/- OK. Pēc tam sākās ģimenes drāma.

    #330223
    Leichttraktor
    Participant

    Lucifer būs tāpat kā ar citiem detektīviem. Noskaties sezonas divas pirmās un divas pēdējās epizodes, pārējās pamatā ir pliks detektīvs, pagaidām vēl var paciest.

    Viss labais ir izbeidzies. Visur redzu dvieļgalvas, kakfrikāņus, imigrantus un viņu bērnus kā top inženierus.

    Spaidermana filmā jau gandrīz neviena baltā nav, nākamajās filmās būšot vēl viens Spaidersmans, kurš būšot melnais.

    Politika grauj šovbiznesu.

    #330224
    datacore
    Participant

    No seriāliem silti iesaku Goliath: https://www.imdb.com/title/tt4687880/

    #330225
    3Dklucis
    Participant

    Jā jā jaunais Kongs jau arī fantastiska pasaka!..

    A šito noskatījies Block99

    #330226
    Anonīms
    Neaktīvs

    man arī neienāca nekādā veidā 🙁

    #330227
    Black
    Participant

    Skatos, jauns un nelasīts komentārs pie topika “Jaunā Transformers filma”, aptuveni iztulkojot no engliš “Es vēlētos pateikties par pūlēm, kuras jūs ieguldījāt uzrakstot šo topiku. Ceru uz tādu pašu veikumu no jums nākotnē. Turpiniet!”

    Parripināju uz augšu, lai paskatītos, kurš tad ir autors un kas tad bija rakstīts.

    Jā, labs darbs, tā tik turpināt.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā